Tester v hernom štúdiu

POWERPLAY MANAGER, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 800 EUR/mesiacmzda je závislá od úrovne skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavia ťa hry alebo sa sleduješ šport, športuješ?
Objavuješ chyby a nové možnosti tam, kde tvoji spoluhráči nie?
Chcel si už od detstva vyskúšať, aké to je pracovať v hernom štúdiu?
Si pripravený dať svojej novej práci zmysel a vidieť výsledky?
Chceš sa podieľať a ovplyvňovať vývoj hier na Slovensku a v zahraniči?

...potom tu pre teba máme ideálny job, tzv. DREAM JOB. :)

V PowerPlay Studio máš teraz skvelú príležitosť nabehnúť do rozbehnutého vlaku a podieľať sa na úspešnom roku 2021. Zoznámime ťa s tvojím novým lídrom oddelenia, predstavíme ti tvojich kolegov a hor sa do práce na jednom z najzaujímavejších digitálnych projektoch, ktoré zo Slovenska putujú do celého sveta.

Čo budeš robiť?

✔️ Automatizovaný a manuálny testing našich hier v mobilnom a webovom prostredí
(písať testy, púšťať testy, testovať a hlásiť bugy)
✔️Sedieť na Zoom poradách a komunikovať cez Discord so svojimi kolegami
✔️ Tešiť sa z dobre odvedenej práce po uzatvorení ticketu v JIRE
✔️Objavovať svet našich hier, hľadať bugy po nepozorných programátoroch a raz snáď po korone objavíš aj čaro osobnej osobného stretnutia s kolegami na káve v našej kuchynke

Kombinovaný homeoffice s flexibilným pracovným časom (momentálne full remote vzhľadom na situáciu, hybridný model po "skončení opatrení)
Plná podpora tvojho rozvoja - interné vzdelávanie, konferencie a workshopy
Časté teambuildingy (Covid = presun do online + individuálne offline )
Finančné bonusy pri jubileách a dôležitých životných sviatkoch
Individuálna prémia v závislosti od tvojho výkonu raz ročne (% zo zisku firmy)
jedinečná atmosféra herného štúdia - uvoľnená kultúra v kombinácií s top produktami (výsledkami) tvojej práce

...a ešte ďalšie benefity, ktoré ti radi predstavíme na osobnom stretnutí...
(čiastočne aj s možnosťou škálovať / prispôsobovať potrebám a chuti)

Vybraným kandidátom sa ozveme a zároveň ďakujeme všetkým účastníkom prijímacieho konania za vynaloženú energiu pri reakcii na túto ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

IT testing (app, web)

Počet rokov praxe

1

- ideálne automatizovaný testing: mobil + webová automatizácia
- Cypress, Selenium, alebo iné
- skúsenosti s automatizáciou testov v mobilnom prostredí, napr. Appium, Selendroid, ai.
- skúsenosti s písaním test caseov BDD
- minimálne 1 rok skúseností
- skúsenosti s JIROU

- ISTQB - výhodou, nie podmienkou

Sme herné štúdio zamerané na tvorbu športových mobilných hier s miliónmi hráčov po celom svete. Vznikli sme v roku 2007 pod názvom PowerPlay Manager. Našim cieľom je tvoriť športové hry na svetovej úrovni, prinášať našim hráčom radosť a rozvíjať medzi nimi priateľskosť a športového ducha. Naše najznámejšie herné tituly sú Athletics Mania, Biathlon Mania, Winter Sports Mania a veľa ďalších. Našou dlhoročnou snahou je prepájať reálny šport s tým virtuálnym. Aj preto spolupracujeme so športovými federáciami a podporujeme mnohých športovcov. Športových fanúšikov nájdete aj v našich radoch. Naše hry vyvíjame s ľuďmi, ktorí sa chcú neustále zlepšovať a rásť a ktorí si zakladajú na kvalite, radosti zo športu a zanietenosti pre tímovú hru. Snažíme sa vytvárať také hry, z ktorých budeme mať radosť aj my.
ID: 4027234  Dátum zverejnenia: 29.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac