Líder analytického oddelenia v hernom štúdiu (Live Ops)

POWERPLAY MANAGER, s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj!

Hľadáme analytika, ktorý má už čo to za sebou, no je pripravený sa rozvíjať ďalej a posúvať sa vpred.

Ak ťa baví práca s dátami, rozumieš číslam a vidíš spojitosti tam, kde iní nie, potom ťa chceme spoznať :)
Predveď nám ešte k tomu dobrý prezentačný skill a schopnosť viesť ľudí a my z teba na oplátku spravíme lídra analytického oddelenia v hernom štúdiu!

Práca je vhodná pre mediora, no nebránime sa ani super talentovaným juniorom, pretože vieme, že aj štatistiky majú svoje muchy :)

Čo bude tvojou náplňou práce?

- spracovanie a vyhodnocovanie dát
- návrhy game dizajnérskych riešení
- vypracovávanie štatistík
- aktívne podielanie sa na vývoji a funkčnosti hier
- prezetácia vyhodnotených dát
- LiveOps management

- Homeoffice s flexibilným pracovným časom
- podporíme ťa v tvojom rozvoji - ponúkame interné vzdelávanie, ale aj konferencie a workshopy
- teambuildingy so skvelým kolektívom (prostredie hernej vývojárskej firmy je top, treba zažiť)
- finančné bonusy pri jubileách a dôležitých životných sviatkoch + individuálna prémia raz ročne (% zo zisku firmy)
- kvalitná káva, ovocie a čaje v kuchynke podľa tvojich preferencií

...a ešte množstvo ďalších benefitov, ktoré ti radi predstavíme na osobnom stretnutí...

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.
Všetkým ostatným ďakujeme voped za záujem a čas, ktorý nám venovali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Potreba analytického zmýšľania :)

- Skúsenosti s nástrojmi ako Power BI, Tableau alebo R
- Schopnosť spracovať, vyhodnotiť a odprezentovať dáta
- Tvorba jednoduchých skriptov pomocov MySQL
- všeobecné znalosti Microsot Office a Google Dokumentov

výhody:

- skúsenosti s Google AutoML
- PHP a databázové znalosti
- komunikatívnosť
- znalosť hier a herného dizajnu

Tvoríme prevažne športové hry a máme radi šport, niektorí ako fanúšikovia, iní ako aktívni športovci. Podporujeme hernú aj športovú komunitu doma i v zahraničí, pretože vzťahy sú pre nás dôležité. V práci máme neformálnu atmosféru a naše priateľstvá presahujú pracovný život - stretávame sa na pive, robíme si výlety a rodinné chaty. Nezáleží nám na tom, ako prídeš do práce oblečený, zaujíma nás, kto si. Hľadáme k sebe do tímu (duchom) mladých ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať a učiť nové veci, pretože práve pre takých ľudí máme vytvorené skvelé zázemie - workshopy, školenia a konferencie na medzinárodnej úrovni. Uvedomujeme si, že tretinu dňa trávime v práci, a preto chceme aby si sa cítil dobre. Sme flexibilní a vieme ti vyjsť v ústrety. Máme radi oddych, ale vieme aj kedy zabrať. Ak si myslíš, že by sa ti u nás páčilo, neváhaj a píš nám. Radi ti to u nás poukazujeme :)

Budatínska 57
851 06 Bratislava
www.powerplay.studio

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Richard Krupička
Tel.: +421949606893
E-mail: poslať životopis
ID: 3961885  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac