Javascript programátor v hernom štúdiu

POWERPLAY MANAGER, s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiac1x ročne podiel zo zisku firmy, rôzne finančné dary (k narodeninám, svadbe, narodeniu dieťaťa), atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po 13 rokoch na trhu môžeme povedať, že ponúkame prácu, ktorá ťa bude baviť nielen vďaka skvelým kolegom, ale aj špecifickosti gaming sektoru.
Záľubu v hrách prepojíš so svojím živobytím a plody svojej práce budeš reálne vidieť, odskúšaš zábavnou formou - a konečne rodičom a starým rodičom budeš vedieť ukázať, čo ako programátor v skutočnosti robíš.

Na pozícií Javascript programátora budeš pracovať na najzábavnejšej časti celej hry - tzv. minihrách. Čo to obnáša?

Tvorba minihry, postavy a ich fyzika, tvorba 3D a 2D prostredia
Komunikácia s grafikmi, hernými dizajnérmi a testermi
Údržba a rozvoj existujúcich hier či vývoj najnovších projektov

Sme homeoffice friendly
Kvalitná káva s odbornou komunitou kávopičov (v kancelárii)
Dni voľna (dovolenka) navyše za odpracované roky
Teambuildingy - firemné opekačky, splavy, chaty, husaciny či vianočné večierky
Online piatkové pivká a ranné neformálne kávy s naším CEO
Priateľská a uvoľnená atmosféra herného štúdia
TOP konferencie na náš účet a inhouse akadémia s externými odborníkmi
Odmena za odporučenie pracovníka
Herné turnaje v konzolových a PC hrách

Prosíme uchádzačov, aby nám zaslali svoje CV a 2-3 riadky o sebe - čo ich zaujíma, čomu sa chcú venovať v práci, čo radi robia vo voľnom čase, obľúbené hry, z čoho sa tešia, atď.
Ďakujeme a tešíme sa na osobné stretnutia na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Tímový hráč, logické zmýšľanie

JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
PHP - základy
CSS - základy
HTML 5 frameworky - výhodou

Prax: aspoň 1 rok

My pracujeme s týmito technológiami:
JavaScript, Node.js, CSS3, HTML5 (three.js, Phaser, Babylon.js), GIT

Sme herné štúdio zamerané na tvorbu športových mobilných hier s miliónmi hráčov po celom svete. Vznikli sme v roku 2007 pod názvom PowerPlay Manager. Našim cieľom je tvoriť športové hry na svetovej úrovni, prinášať našim hráčom radosť a rozvíjať medzi nimi priateľskosť a športového ducha. Naše najznámejšie herné tituly sú Athletics Mania, Biathlon Mania, Winter Sports Mania a veľa ďalších. Našou dlhoročnou snahou je prepájať reálny šport s tým virtuálnym. Aj preto spolupracujeme so športovými federáciami a podporujeme mnohých športovcov. Športových fanúšikov nájdete aj v našich radoch. Naše hry vyvíjame s ľuďmi, ktorí sa chcú neustále zlepšovať a rásť a ktorí si zakladajú na kvalite, radosti zo športu a zanietenosti pre tímovú hru. Snažíme sa vytvárať také hry, z ktorých budeme mať radosť aj my.
ID: 3939171  Dátum zverejnenia: 17.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac