Hlavná účtovníčka

POWER WOOD, s.r.o.

Miesto práce
Košice IV, Košice
Termín nástupu
1.6.2024
2 000 EUR/mesiacodmeny a bonusy podľa výkonu, možné navýšenie mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za správnosť vedenia účtovníctva a za správne daňové posúdenie účtovných prípadov,
Pravidelná kontrola účtovníctva, identifikovanie nezrovnalostí a ich následná korekcia,
Metodické riadenie účtovania a procesov v súlade s platnou legislatívou,
Zabezpečenie včasnosti a správnosti mesačných uzávierok a ročnej uzávierky,
Spracovanie mesačných výkazov k DPH,
Zodpovednosť za výkazy DPH (daňové priznanie, kontrolný výkaz, súhrnný výkaz),
Príprava podkladov k uzávierkovým prácam, spracovanie účtovnej závierky ročnej,
Spracovanie miezd, výkazov do poisťovní, na DÚ, elektronická komunikácia,
Inventarizácia majetku a záväzkov, príprava daňových priznaní k dani z príjmov FO a PO,
Analýza a následná implementácia legislatívnych zmien,
Príprava reportov, analýz, štatistických výkazov,
Vedenie účtovníctva v SW OMEGA, mzdy v SW OLYMP,
Hľadáme samostatnú účtovníčku – ekonómku, ktorá bude zabezpečovať všetky činnosti podľa náplne práce. Dlhodobá perspektíva.

Práca v stabilnej spoločnosti. Príjemné pracovné prostredie, motivovaný tím s rodinnou atmosférou, príležitosť pre profesijný rast, osobnostný rozvoj, dlhodobá perspektíva.

V prípade záujmu o pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis a motivačný list. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria, ostatným ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pre obchodnú spoločnosť hľadáme samostatnú účtovníčku, ktorá bude zabezpečovať všetky činnosti podľa náplne práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
OMEGA - Expert
KROS Olymp - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo, ekonomika

Počet rokov praxe

10

Výborná orientácia v oblasti účtovníctva, skúsenosti s daňovými kontrolami, znalosť aktuálnej legislatívy.

Vysoké pracovné nasadenie, orientácia na riešenie problémov, skúsenosti s ich riešením, zameranie na výsledok, komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti, analytické myslenie, pedantnosť, dôslednosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, samostatnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, asertivita, rozhodnosť, tímový hráč.

Obchodné činnosti, Personálne služby - sprostredkovanie práce

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miloslava Janočková
Tel.: 0905 593 493
E-mail: poslať životopis
ID: 4808670  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac