Produktový manažér/ Obchodný zástupca

POWER BELT pohonné mechanizmy s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1300 eur + variabilná zložka, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia nových klientov a riadenie obchodu vo zverenom regióne
- pravidelné návštevy a starostlivosť o klientov vo zverenom regióne
- realizácia obchodnej stratégie
- prezentácia spoločnosti a plnenie stanovených cieľov
- odborné zastupovanie spoločnosti v oblasti automobilovom priemyslu, strojárstva a poľnohospodárstva
- úzka spolupráca s ostatnými zamestnancami spoločnosti

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- dynamická práca v mladom kolektíve
- služobné auto(aj na súkr.účely), notebook, mobilný telefón
- možnosť uplatniť svoje schopnosti v modernej obchodnej spoločnosti

Do výberového konania oslovíme len vybraných uchádzačov, vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť sortimentu pohonných mechanizmov(remene, reťaze, ozub.kolesá, elektromotory, atd.) veľkou výhodou
- skúsenosti s aktívnym predajom
- komunikatívnosť v jednaniach
- samostatnosť, flexibilita
- ochota učiť sa a odborne rásť

Power Belt pohonné mechanizmy s.r.o. je medzinárodná obchodná firma. Jej hlavným profilom je import pohonných mechanizmov a ich predaj formou veľkoskladu. Tieto produkty sa v širokom rozsahu používajú v automobilovom a strojárenskom priemysle, v potravinárstve a poľnohospodárstve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Priemyselná 2
924 01 Galanta

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Attila Widerman
E-mail: poslať životopis
ID: 666307   Dátum zverejnenia: 15.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1300 eur + variabilná zložka, dohodou