Manager/ka odpadového hospodárstva

POWER BATTERY, s.r.o.

Miesto práce
Majerská cesta 36, Banská Bystrica
Termín nástupu
2.1.2020
800 - 1 300 EUR/mesiacod 800 - 1300 € brutto základná zložka mzdy (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ohlasovacie povinnosti na úrady v zmysle zákona o odpadoch č. 79/2015 Z.z.,
- evidenčné povinnosti nebezpečného odpadu, evidencia,
- implementácia platnej legislatívy v oblasti život. prostredia do praxe
- kontrola a vypracovávanie zmlúv pre obchodných partnerov,
- komunikácia s obchodnými partnermi,
- komunikácia so štátnou správou

školenie zákona o odpadoch č.79/2015 Z.z.
príjemné pracovné prostredie
mobilný telefón
automobil
Nadštandardné finančné ohodnotenie pri znalosti problematiky
koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

do 30.9.2019

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odpadové hospodárstvo, environmentalistika, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti v oblasti odpadového hospodárstva, znalosť zákona o odpadoch č. 79/2015 Z.z.,
komunikatívnosť s obchodnými partnermi,
príjemné vystupovanie, prax minimálne 1 rok
samostatnosť

Spoločnosť POWER BATTERY, s.r.o. sa zaoberá komplexnými službami v oblasti batérií a akumulátorov. Zber, výkup, preprava a zhodnotenie všetkých druhov odpadových batérií a akumulátorov, predaj nových batérií a akumulátorov. Regenerácia a repas akumulátorov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3483164  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 300 EUR/mesiacod 800 - 1300 € brutto základná zložka mzdy (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)