800 - 1 300 EUR

Manager dispečingu a logistiky

POWER BATTERY, s.r.o.

Miesto práce
Majerská cesta 36, Banská Bystrica
Termín nástupu
2.1.2020
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie prepráv tovaru (použité batérie) v rámci SR, zabezpečovanie vyťaženia nákladných vozidiel, koordinovanie množstva tovaru a ich prepravu do skladu, kontrola skladových zásob, zabezpečovanie prepravných boxov a paliet, koordinovanie prepráv do zahraničia, administratívne práce súvisiace s dispečingom a logistikou. Komunikácia s obchodnými partnermi na dennej báze v súvislosti s cenou a množstvom tovaru.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800 € - 1300 € brutto základná zložka mzdy (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači s praxou uprednostnení.
Prax v oblasti dispečingu, logistiky v spojitosti s obchodnými zručnosťami výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Veľmi dobré komunikačné schopnosti (telefonické, osobné), znalosť ciest v rámci SR, ovládanie GPS programu, schopnosť improvizovať a pracovať v časovom strese, flexibilita, obchodné zručnosti.

Spoločnosť POWER BATTERY, s.r.o. sa zaoberá komplexnými službami v oblasti batérií a akumulátorov. Výkup olovených batérií a akumulátorov a následné zhodnotenie v spracovateľskom závode, regenerácia batérií a akumulátorov, činnosť tretej osoby ( OZV ) v zmysle zákona 79/2015, ....

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Majerská cesta 36
97401 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3234721   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 € - 1300 € brutto základná zložka mzdy (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)