Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič nákladného vozidla

POVSPOL SPEDITION, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
2 200 - 2 600 EUR/mesiacMzda je fixná na základe dohody + možné privyrobenie cez víkendy a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zháňame vodiča nákladného vozidla (nákladného/kamiónu). Pre nástup do práce je potrebný vodičský preukaz skupiny C,E, rozumná komunikácia, kvalitné šoférske zručnosti, obsluhovanie navigácie cez mobilnú aplikáciu (Google Maps).
Ovládanie cudzieho jazyka (angličtina, nemčina) je výhodou, nie nutnosťou.

Pravideľný mesačný príjem.
Práca v priateľskom kolektíve.
Voľné víkendy a sviatky.
Privyrobenie si v prípade záujmu aj cez víkendy a sviatky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C, E

Firma Povspol s.r.o. je špedičná spoločnosť. Naša história siaha do roku 1992, kedy súčasný majiteľ firmy kúpil prvé vozidlo Ford Transit na prepravu osôb. Firma sa postupne začala rozrastať a takisto aj jej vozový park.

Spoločnosť úspešne zabezpečuje nákladnú a kamiónovú prepravu už 30 rokov. Postupne si vybudovala stabilné miesto na špedično-dopravnom trhu a v oblasti prepravy nás radí medzi spoločnosti so silným zázemím, stabilnou štruktúrou a kvalitným personálom.

Prepravujeme náklady rôzneho typu, druhu, hmotnosti, či veľkosti. Používame najmodernejšie vybavenie pre bezpečné a rýchle doručenie. Zabezpečujeme komplexné služby v logistike a preprave. Súčasťou poskytovaných služieb je aj podávanie informácií o pohybe tovaru na žiadosť obchodného partnera. Medzi naše zásady patrí: bezpečnosť, rýchlosť a spoľahlivá preprava požadovaného. Našou prioritou je prepraviť tovar podľa Vašich požiadaviek v správnom čase, na správne miesto, v požadovanej kvalite a za zodpovedajúcu cenu. Preferujeme trvalú spoluprácu s klientmi i dopravcami, ako aj jednorázové zákazky.

Naše zásady
Staráme sa o Váš čas. Pracujeme rýchlo, bezpečne a spoľahlivo.
Staráme sa o prvotriednu kvalitu vyzdvihnutia, prepravy a doručenia zásielok.
Schopnosť prepraviť väčšie zásielky do iných krajín.
Spoľahlivá komunikácia medzi koncovým užívateľom a výrobcom.
Vozidlá v našom vozovom parku sú pravidelne podrobené technickej kontrole.
Naši zákazníci majú vždy aktuálne informácie o polohe vozidla a samozrejme aj tovaru, pretože k výbave každého vozidla patrí GPS-monitorovací systém
Pracujeme hlavne na Slovenskom, Nemeckom a Českom trhu.
Naše meno je zárukou vysokej kvality a dobrej ceny.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4318915  Dátum zverejnenia: 2.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac