Logo Považský cukor a.s.

Procesný/á inžinier/ka

Považský cukor a.s.

Cukrovarská 311/9, Trenčianska Teplá, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 2 300 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta/ky a bude upresnená počas výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie chodu výrobných zariadení počas cukrovarníckych kampaní

- sledovanie technologických parametrov procesov, ich analýza a návrh opatrení

- návrhy na zlepšovanie technologických procesov

- sledovanie kvalitatívnych parametrov

- zabezpečenie a riadenie optimálnej technickej a hospodárnej údržby výrobných zariadení

- identifikácia, plánovanie a realizácia investičných projektov - Projektový manažment

- optimalizácia procesov s ohľadom na materiálovú spotrebu, energie a produktivitu práce

- optimalizácia procesov s ohľadom na bezpečnosť práce, hygienu a požiarnu ochranu

- aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami v oblasti riadenia kvality, potravinovej bezpečnosti, hygieny, BOZP, PO

- zaujímavá práca pre nadnárodnú spoločnosť Nordzucker Group v príjemnom prostredí a kolektíve
- možnosť kombinácie práce aj z domu (HO)
- 13. plat
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie 3%
- 5 dní dovolenky naviac
- cukor pre zamestnancov/kyne
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok na kultúrne a športové podujatia
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- pravidelné podujatia pre zamestnancov/kyne
- neustále vzdelávanie

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj životopis e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných/é uchádzačov/ky, ktorí/é spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický, potravinársky, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​​​- znalosti z elektrotechniky / automatizácie výhodou

- analytický, štruktúrovaný a na cieľ orientovaný štýl práce

- znalosti v oblasti projektového manažmentu výhodou

- aktívna znalosť anglického jazyka slovom i písmom

- tímovo orientovaný spôsob práce

- proaktívny prístup pri riešení problémov

- skúsenosti s prácou v zahraničí výhodou

- pokročilá znalosť MS Office

- AutoCAD výhodou

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Mariana Juríková, MBA
Tel.: +421902551456
E-mail: poslať životopis
ID: 4747602  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac