Elektromechanik (MaR)

Považský cukor a.s.

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
dohodou
5,2 EUR/hod.Mesačné odmeny 15%, 13 plat, príspevok na dopravu, stravné lísky, dovolenka naviac a iné výhody plynúce z kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba, opravy a nastavovanie meracej, regulačnej a riadiacej techniky.
Je to tvorivá práca, pre hlavu i ruky, pri ktorej sa nebudete nikdy nudiť.

- práca pre nadnárodnú spoločnosť
- balík zamestnaneckých benefitov - 13. plat, dôchodkové sporenie 3% a ďalšie výhody z Podnikovej kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis e-mailom na dolu uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 21
Aktívna práca s výpočtovou technikou
Používateľ MS Windows
Používateľ MS Office
Manuálna zručnosť.
Samostatnosť, schopnosť riešiť technické problémy.
Práca na 4 zmeny.
- počas kampane (sept-jan) - práca na 4 zmeny
- občasná práca vo výškach

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4005049  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,2 EUR/hod.