Strojný mechanik / Údržbár

Považský cukor a.s.

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
dohodou
4,3 EUR/hod.Pravideľné mesačné odmeny 15%, 13 plat, príspevok na dopravu, stravné lísky, dovolenka naviac a iné výhody plynúce z kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje plynulú prevádzku výroby baleného sortimentu cukru z hľadiska zabezpečenia údržby a opráv na baliacich strojoch a pomocných zariadeniach (strojná aj elektro časť v primeranom rozsahu)
• Vykonáva preventívnu údržbu podľa plánu údržby alebo mazacieho plánu resp. podľa pokynov nadriadeného
• Vykonáva korektívnu údržbu na zverených zariadeniach a strojoch
• O vykonanej údržbe vedie záznamy v príslušnej dokumentácii resp. v systéme
• V prípade potreby vykonáva práce pri plnení cisterien (obsluha dopravných ciest , práce na prietočnej váhe na cukor) resp. pri mletí cukru na cukornom mlyne
• Podieľa sa na technickej kontrole priebehu prác od cudzích dodávateľov v oblasti investícií a opráv a v prípade potreby zabezpečuje dozor pri vykonávaní takýchto prác
• Podáva podnety na technické zlepšenie prevádzky Servisného centra
• Pri údržbárskych a opravárenských činnostiach dodržiava zásady pre výkon bezpečnej údržby z hľadiska zabezpečenia bezpečnosti potravín
• Dodržiava uplatňovanie zásad kvality, HACCP, environentu a BOZP

- práca pre nadnárodnú spoločnosť
- balík zamestnaneckých benefitov - 13. plat, dôchodkové sporenie 3% a ďalšie výhody z Podnikovej kolektívnej zmluvy ak o príspevok na cestu do práce, príspevok na rekreáciu a na šport a regeneráciu, jubilejné odmeny atď.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis e-mailom na dolu uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ak spĺňate požiadavky a ponuka Vás skutočne zaujala a máte doplňujúce otázky, kľudne volajte na: Mobile +421 911 018 2, Peter Pavlík, Vedúci Servisného centra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, údržbár, strojný zámočník

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

- Manuálna zručnosť, technické myslenie, strojárska a technická logika
- Odborná spôsobilosť min. §21 podľa vyhlášky 508/2009 Z.z. je výhodou
-Reálna prax a skúsenosti s údržbou vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky
- Ochota pracovať na 3 zmeny 7 dní v týždni vrátane sviatkov
- PC zručnosti na bežnej užívateľskej úrovni
- Tímový hráč

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3965806  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.