Reagujte bez životopisu

Vedúci/a laboratória v cukrovare

Považský cukor a.s.

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiac13 plat, jubilejné odmeny, príspevok na dopravu do praće, rekreačný bonus, 5 dní dovolenky naviac a iné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-- vedie kompletnú prevádzku laboratória, kontroluje a organizuje prácu chemikov a laborantov
- vykonáva kontrolné a mimoriadne rozbory,
- materiálno-technicky vybavuje laboratória v spoločnosti
- spravuje dokumentáciu a postupy pri manipulácii s jedmi
- je hlavný metrológ spoločnosti
- spolupracuje na zavedení a dodržiavaní systémov kvality, enviromentu, BOZP v zmysle požiadaviek noriem ISO, OHSAS, HACCP
- je členom tímu HACCP
- spravuje potrebnú dokumentáciu
- Je kľúčový užívateľ SAP-ERP-Quality management
- Zodpovedá za tvorbu a zabezpečovanie certifikátov kvality (COA) pre zákazníkov
- zúčastňuje sa inventúr v organizácii
- zabezpečuje potrebné odborné školenia

Práca v medzinárodnej spoločnosti s jasnými hodnotami, ktoré aj žijeme: Zodpovednosť, Zanietenosť, Odvaha, Ocenenie.
Možnosť rozvíjať sa v danom obore vrámci celej Norzucker Group
Pružná pracovná doba
13. plat
Systém odmien
Príjemné pracovné prostredie a kolektív

V prípade, že Vás ponuka zaujala a považujete sa za vhodného kandidáta pre pozíciu, zašlite nám Váš životopis.
Ďakujeme
V prípade, že sa Vám do 14 dní od zaslania Vášho mailu neozveme, môžete sa aj osobne informovať na status na telefónnom čísli: 0910 288 344, p. Ondrušková, zodpovedná za nábor.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemická technológia, potravinová technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kolegu, kolegyňu, chemického technológa do výroby, Laboratória. Spolupracuje na jednej strane priamo s výrobou v lokálnom závode na Slovensku, na druhej strane s kolegami vrámci korporácie. Ak ste skúsený v danej oblasti, zodpovedný, komunikvatívny, dohovoríte sa anglicky písomne aj telefonicky a ak máte skutočný záujem o danú pozíciu, tak ste náš kandidát.
Výhodou je: prehľad v potravinárskej legislatíve SK, EU, prehľad v zásadách HACCP.
Vítaná je: znalosť noriem FSSC 22000, ISO 14001, ISO 45001 vítaná, osvedčenie interného audítora manažérskych systémov, znalosť problematiky overovania a kalibrácie meracích zariadení vítaná, skúsenosti s riadením dokumentácie.

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3933702  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac