Elektromechanik automatizačnej techniky- majster

Považský cukor a.s.

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
november 2019 prípadne dohoda
minimálne 5,50€/h brutto plus 15-25% mesačné prémie podľa praxe a zručností aq výsledkov, plus ďalšie odmeny a benefity na základe Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a zodpovedá za údržbu, opravy a nastavovanie meracej, regulačnej a riadiacej techniky.
Navrhuje rozsah, riešenia preventívnej údržby meracej a regulačnej techniky
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22,§ 23
Prax minimálne 5 rokov
Znalosť cudzieho jazyka výhodou (anglický, prípadne nemecký)
Práca s výpočtovou technikou
Občasná práca vo výškach.

- práca pre nadnárodnú spoločnosť Nordzucker Group
- balík zamestnaneckých benefitov - 13. plat, dôchodkové sporenie 3%, cukor pre zamestnancov, príspevok na rekreáciu a na kultúrne podujatia, stravné lístky, príspevok na dopravu do zamestnania, jubilejné odmeny, dni dovolenky naviac a ďalšie výhody z Podnikovej kolektívnej zmluvy
Viac informácií môžeme poskytnúť na výberovom konaní.

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate požiadavky, prosím napíšte e-mail alebo zašlite aj váš životopis na: [email protected]
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ak by ste mali doplňujúce otázky, zavolajte na +421910288344, Ondrušková Janka, Personálne oddelenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, meracia a regulačná technika

Vodičský preukaz

B

Samostatný, schopný viesť malý tím, prax a znalosti v oblasti elektrotechniky, meracia a regulačná technika.
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22,
§ 23 výhodou
Práca s automatizačnou technikou
Práca s RS Simatic
Používateľ MS Windows
Používateľ MS Office
Prax na podobnej pozícii minimálne 3-5 rokov
Manuálna zručnosť
Samostatnosť
Schopnosť riešiť problemy
Znalosť anglického prípadne nemeckého jazyka výhodou

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3707570  Dátum zverejnenia: 22.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 5,50€/h brutto plus 15-25% mesačné prémie podľa praxe a zručností aq výsledkov, plus ďalšie odmeny a benefity na základe Kolektívnej zmluvy