Vedúci automatizácie_Systémový inžinier

Považský cukor a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Od 1400€/ mes. brutto (podľa praxe a skúsenosti), plus 20% kvartálne prémie plus ďalšie príplatky a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadi opravy a údržbu automatizačnej techniky
• zodpovedá za funkčnosť a správnu prevádzku meracej a regulačnej techniky
• je zodpovedný za prevádzku a funkčnosť riadiaceho systému PCS7
• navrhuje druh a rozsah preventívnej údržby
• navrhuje alternatívne riešenia odstraňovania porúch
• zodpovedá za operačný stav hardvéru a softvéru PCS7
• navrhuje zlepšenia procesov automatizačnej techniky

- práca pre nadnárodnú spoločnosť
- balík zamestnaneckých benefitov - 13. plat, dôchodkové sporenie 3% a ďalšie výhody z Podnikovej kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis e-mailom na dolu uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, mechanizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
SAP - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v oblasti údržby a servisu automatizačnej techniky minimálne 3 roky
- vyhl. 508/2009 Z.z. §23
- znalosť programovania Simatic
- znalosť programovania Simatic PCS7 výhodou
- znalosť meracej a regulačnej techniky
- samostatnosť
- schopnosť riešiť problemy
- prax vo vedení ľudí výhodou
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3598252  Dátum zverejnenia: 13.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1400€/ mes. brutto (podľa praxe a skúsenosti), plus 20% kvartálne prémie plus ďalšie príplatky a benefity