Nákupca

Považský cukor a.s.

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
podľa dohody
800 - 950 brutto mesačne podľa praxe v danej oblasti, plus kvartálne prémie 20%, 13. plat, nepeňažné benefity...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•- dodržiava platné vnútorné smernice a platnú legislatívu.
- potencionálnym dodávateľom predkladá dopyt a vedie rokovania s dodávateľmi
- spracováva podklady pre výber dodávateľov a vyberá dodávateľov
- podieľa sa na hodnotení dodávateľov
- spracováva a vedie evidenciu vyplývajúcu z legislatívy a interných smerníc a pokynov
- na základe schválených „Požiadaviek na objednávku“ (POBJ) v SAP zabezpečuje obstaranie položiek od najvhodnejšieho dodávateľa podľa platných smerníc
- vystavuje objednávky na základe POBJ, kontroluje objednávky a sleduje a riadi priebeh zaobstáravania objednaného tovaru
- odsúhlasuje správnosť doručených faktúr v internom kontrolnom systéme
- zabezpečuje, aby spolu s materiálmi a zariadeniami boli dodávané aj vyžadované dokumenty, certifikáty a osvedčenia požadované v POBJ.
- na základe podnetu na reklamácie dodaných nezhodných výrobkov koordinuje riešenie reklamácií
- vyhodnocuje plnenia dodávok materiálu v zmysle uzatvorených zmlúv a dohôd
- operatívne rieši prípadné nedostatky súvisiace s obstarávaním
- vypracováva prehľady a štatistiky týkajúce sa obstarávania
- vypracováva podklady pre plánovanie nákupu
- fyzicky zabezpečuje obstaranie materiálov a služieb
- riadi služobné vozidlá v súvislosti so zabezpečovaním plnenia úloh
- spracováva informácie potrebné pre colné zabezpečenie dovozových položiek
- vypracováva a odosiela hlásenia INTRASTAT
- v zmysle platných smeníc a legislatívy zodpovedá za prevádzku, príjem a výdaj materiálu a vedenie evidencie v skladoch pre ktoré prevzala hmotnú zodpovednosť
- optimalizuje procesy internej logistiky v sklade MTZ zodpovedá za plynulý tok materiálových zásob
- plní pokyny nadriadeného súvisiace s obstarávaním tovarov a služieb

Práca v medzinárodnej spoločnosti s jasnými hodnotami, ktoré aj žijeme: Zodpovednosť, Zanietenosť, Odvaha, Ocenenie.
Možnosť rozvíjať sa v danom obore vrámci celej Norzucker Group
Pružná pracovná doba
13. plat
Systém odmien
Príjemné pracovné prostredie a kolektív

V prípade, že Vás ponuka zaujala a považujete sa za vhodného kandidáta pre pozíciu, prosím napíšte nám mail v ktorom zodpoviete 2 nasledujúce otázky a zašlite nám aj Váš životopis.
Otázky, na ktoré prosíme odpovedať:
1. Koľko mesiacov spolu máte prax v ovlasti Nákupu?
2. Čo očakávate od nás ako Vášho prípadného -budúceho zamestnávateľa?
Ďakujeme
V prípade, že sa Vám do 14 dní od zaslania Vášho mailu neozveme, môžete sa aj osobne informovať na status na telefónnom čísli: 0910 288 344, p. Ondrušková, zodpovedná za nábor.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu, kolegyňu na oddelenie Nákupu, ktorý je samostatný, dôsledný, komunikatívny, ovláda jazyk na komunikatívnej úrovni. Vodičský preukaz sk B a oprávnenie na VZV výhodou.

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3578930  Dátum zverejnenia: 15.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 950 brutto mesačne podľa praxe v danej oblasti, plus kvartálne prémie 20%, 13. plat, nepeňažné benefity...