Prevádzkový elektrikár

Považský cukor a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
od 5,10€/h brutto plus 15% mesačné prémie plus ďalšie odmeny na základe Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba a opravy elektrozariadení na kotolni v cukrovarníckej spoločnosti
Obsluha VN a NN zariadení, komunikácia s energetickým dispečingom.
potrebné:
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22,23 pre práce do 24 kV
Prax minimálne 3 roky
Jazyky výhodou
Práca s výpočtovou technikou
Občasná práca vo výškach.

- práca pre nadnárodnú spoločnosť
- balík zamestnaneckých benefitov - 13. plat, dôchodkové sporenie 3% a ďalšie výhody z Podnikovej kolektívnej zmluvy

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate požiadavky, prosím napíšte e-mail a zašlite váš životopis na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

5

Používateľ MS Windows
Používateľ MS Office
- prax na podobnej pozícii minimálne 5 rokov
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- schopnosť riešiť problem
- počas kampane, cca 4-6 mesiacov v roku - práca na 4 zmeny
- občasná práca vo výškach
- znalosť anglického prípadne nemeckého jazyka výhodou

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3503831  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 5,10€/h brutto plus 15% mesačné prémie plus ďalšie odmeny na základe Kolektívnej zmluvy