Špecialista pre technológie pestovania cukrovej repy a poradenstvo

Považský cukor a.s.

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
01.09.2018
1 000€ - 1200€ brutto podľa praxe, vzdelania a iných dohodnutých nepeňažných benefitov, plus 20% mesačné -bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravuje potrebné reporty a analýzy, sleduje trendy v oblasti pestovania cukrovej repy.
Podieľa sa na pokusníckej činnosti Agri Centra.
Cez Repnú kampaň koordinuje zvoz cukrovej repy, riadi menší tím ľudí.
Spolupracuje s príslušnými oddeleniami.
Je podporou pre Vedúceho Agri Centra v rôznych oblastiach jeho činnosti.
Participuje na viacerých zaujímavých medzinárodných projektoch.
Cestuje do pobočiek v EU vrámci korporácie, pričom komunikuje v anglickom jazyku písomne, telefonicky, osobne (stredná úroveň postačuje).
Spolupracuje na tvorbe obsahu web stránky, mobilnej aplikácie.
Spolupracuje na tvorbe propagačného materiálu /tlač, grafika../.
Podiela sa na organizácií "eventov", komunikuje s dodávateľmi cukrovej repy.

- práca pre nadnárodnú stabilnú spoločnosť
- 20% mesačné prémie prideľované nadriadeným
- 13. plat,
- dôchodkové sporenie 3% a
- ďalšie výhody z Podnikovej kolektívnej zmluvy ako nepeňažný príjem - cukor, preplácanie časti cestovných výdavkov a pod.

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky, prosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]
Zároveň Vás do textu mailu prosíme odpovedať na nasledujúce dve otázky:
1. Od kedy ste pre novú prácu k dispozícii?
2. Akú máte prax alebo vzdelanie v oblasti poľnohospodárstva, či potravinárstva?
V prípade, že sa Vám neozveme do 7 dní od zaslania vášho e-mailu, môžete sa informovať na telefónnom čísle: 0910 288 344
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, Agronóm, Pestovateľ...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme iniciatívneho, spoľahlivého kolegu, ktorý má vzdelanie a záujem pracovať v oblasti "pestovanie a spracovanie repy".

Ak si človek s nasadením, fungujúci excelentne samostatne aj v tíme, trúfaš si koordinovať malý tím a užiť si skvelého šéfa i dávku stresu počas repnej kampane, tak si ten správny.
Ak naviac túžiš napredovať, cestovať trochu po Európe a nebrániš sa novinkám ani v oblasti technológií a iných inovácií, radi ťa uvidíme na pohovore.

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3463341  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000€ - 1200€ brutto podľa praxe, vzdelania a iných dohodnutých nepeňažných benefitov, plus 20% mesačné -bonusy