Logo PÖTTINGER STROJE, s.r.o.

Vedúci údržby

PÖTTINGER STROJE, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Ihneď
1 800 EUR/mesiacVýsledná suma sa stanoví podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizovanie pracovníkov strediska údržby,
- sledovanie a analyzovanie príčin porúch zariadení, spolupráca s ostatnými oddeleniami na
ich odstraňovaní
- tvorba a riadenie rozpočtu pre oddelenie údržby ( ročne, letná odstávka, zimná odstávka,)
- komunikácia s dodávateľmi náhradných dielov a služieb. Objednávky schvaľuje
nadriadený a vybavujú sa prostredníctvom nákupného oddelenia
- zabezpečovanie správy, údržby a opravy prislúchajúcich technológií, zabezpečovanie
externých služieb
- riešenie prípadných havarijných situácií súvisiacich so správou a údržbou budovy
- koordinácia manažmentu energií
- vedenie a motivácia zamestnancov údržby, zabezpečuje dodržiavania BOZP
- nariaďuje povinné preškolenie svojich podriadených,
- spolupracuje pri tvorbe a implementácii plánu preventívnej údržby na ročnej, mesačnej,
týždennej, dennej báze
- podáva týždenné hlásenia príčin porúch a návrhov riešení na ich odstránenie, podáva
protiopatrenia pre ich opakovaný vznik
- optimalizuje procesy údržby, preventívnu údržbu a zásobovanie náhradnými dielmi
- spolupracuje s ostatnými oddeleniami, koordinuje údržbu a opravy s majstrami,

- jazykové vzdelávanie počas pracovnej doby
- prítomnostná prémia 50,- Eur
- vernostná odmena, 13. plat,
- odmena za odporučenie zamestnanca 300 Eur
- príspevok na dopravu
- odmena pri pracovných a životných jubileách,

Ak vás uvedená pracovná ponuka zaujala, posielajte prosím svoje CV na dolu uvedenú e- mailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s vedením pracovného tímu
- technické myslenie a manuálna zručnosť
- riadiace a organizačné zručnosti
- strategické myslenie, flexibilita,
- preferujeme prax v strojárskej výrobe, delenie materiálov,
montáž, povrchová úprava, zváranie
- zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť,
- Vyhláška § 21 nutná
- Vyhláška § 22, Vyhláška §23 je výhodou
- zváračský preukaz je výhodou
- odolnosť voči stresu
- lojálnosť voči firme,

Výrobca a predajca techniky pre odpadové hospodárstvo a komponentov pre poľnohospodársku techniku.
www.poettinger.co.at/et/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4620417  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac