Logo PÖTTINGER STROJE, s.r.o.

Manažér kvality

PÖTTINGER STROJE, s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
2 500 EUR/mesiac- finálna mzda závisí od vzdelania a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete hrať kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní kvality a spoľahlivosti našich výrobkov a procesov.
- zodpovednosť za bezproblémový chod a riadenie oddelenia kvality
- zodpovednosť za kontrolu kvality, riešenie problémov a zlepšovania súvisiace so
zákazníkom
- zodpovednosť za evidenciu výsledkov kontroly do protokolov, ukladanie na server
- vizuálna kontrola zvarov-skúšky tesnosti zvarov
- tvorba a implementácia okamžitých a trvalých nápravných a preventívnych opatrení s
použitím analytických nástrojov kvality
- rieši interné a externé reklamácie vrátane spracovania príslušnej dokumentácie
- zodpovednosť za internú a externú kalibráciu meradiel a vedenie požadovanej
dokumentácie,
- vypracováva návrhy zmien a odchýlok na základe analýzy a implementácia nápravných
opatrení na zlepšenie kvality
- zodpovednosť za optimalizáciu procesov a postupov výrobnej kvality,
- zodpovednosť za priebeh analýz vzniknutých nezhôd v oblasti kvality finálneho produktu i
samotného výrobného procesu,
- navrhovanie preventívnych opatrení z hľadiska kvality a ich neustála implementácia do
procesov spoločnosti

- práca pre úspešnú a etablovanú spoločnosť
- jazykové vzdelávanie v rámci pracovnej doby
- inšpiratívne vedenie
- vernostná prémia
- sociálny program
- darček k narodeninám
- vianočný večierok, mikulášsky darček

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, manažment kvality

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojné inžinierstvo, manažment kvality

Počet rokov praxe

3

-  diplom v oblasti strojného inžinierstva, technického smeru
- znalosti zo strojného inžinierstva s dôrazom na zváranie,
montáž, tvárnenie
- znalosť a skúsenosti s nástrojmi a metódami kvality, s
meracími nástrojmi a hodnotením výsledkov
- prehľad o predpisoch, normách a normatívnych
požiadavkách v strojárskom sektore kvality
- analytické a logické myslenie
- flexibilný, tímový hráč,
- dobré komunikačné, riadiace, plánovacie, organizačné a
prezentačné schopnosti, schopnosť viesť ľudí
- orientácia na zákazníka/detaily/ciele,
- samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu,

Výrobca a predajca techniky pre odpadové hospodárstvo a komponentov pre poľnohospodársku techniku.
www.poettinger.co.at/et/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3830199  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac