Mzdový účtovník

PÖTTINGER STROJE, s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
od 900,- Euro , v závislosti od odborných schopností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívne práce a zodpovednosť za prípravu, spracovanie a komplexné vedenie mzdového účtovníctva firmy s cca 140 zamestnancami podľa platných zákonných podmienok, kontrola odvodov do všetkých poisťovní, zrážka dane zo mzdy, spracovanie dochádzky, spracovanie miezd, správa IS mzdového účtovníctva,zasielanie prihlášok a odhlášok do ZP a SP v súlade s platnou legislatívou, zasielanie podkladov pre personálne agentúry, vedenie agendy nemocenských dávok, vykonávanie zrážok zo mzdy, evidencia PN a nadčasov, spracovanie dokumentácie - zmluvy,dodatky, dohody, zápočty, spracovanie ročného zúčtovania dane

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Výrobca a predajca techniky pre odpadové hospodárstvo a komponentov pre poľnohospodársku techniku.
www.poettinger.co.at/et/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3554208  Dátum zverejnenia: 6.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900,- Euro , v závislosti od odborných schopností a praxe