Konštruktér

PÖTTINGER STROJE, s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád výzvy, si kreatívny, tak hľadáme práve teba, pridaj sa do nášho tímu, máš možnosť neobmedzene rásť a podieľať sa priamo na rozvoji produktu, procesov.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- práca v programe Siemens NX a Temcenter 13
- spracovávanie technickej dokumentácie - úpravy, zmeny, revízie, atď.
- vytváranie podkladov (dokumentácie na podporu výroby)
- práca na vytváraní interných prípravkov, konštrukcia prípravkov pre výrobný proces alebo
kontrolu kvality výrobkov
- riešenie vzniknutých technických a technologických problémov, navrhovanie riešení
- samostatné konštrukčné riešenia,
- spolupráca s materskou firmou na nových projektoch
- sledovanie technických zmien a ich presadenie vo výrobe
- zodpovednosť za pridelené projekty
- znalosť problematiky konštruovania zariadení
- vypracovanie cenových kalkulácií projektov vypracovávanie analýz a odhadu nákladov
- komunikovanie s klientami s cieľom zistiť ich potreby, zapracovávanie pripomienok klientov do návrhov
- komunikácia so zákazníkmi ( návštevy priamo u zákazníkov na vyšpecifikovaní požiadaviek a možných riešení) a ich realizácia
- koordinácia samotných projektov
- analyzovanie a testovanie výrobkov
- komunikovanie so subdodávateľmi a ostatnými členmi tímu,
- zmenové riadenie,

Práca v stabilnej, perspektívnej spoločnosti, kde máš možnosť neobmedzeného kariérneho rastu, vzdelávania v obore, príjemný kolektív
- bezplatné hodiny anglického a nemeckého jazyka v rámci pracovnej doby
- prítomnostná prémia 50,- Eur
- príspevok za získanie zamestnanca 300,- Eur
- príspevok na sobáš 100,- Eur
- pravidelné školenia
- flexibilná pracovná doba
- vernostná prémia , podľa počtu odpracovaných rokov vo firme

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite svoje CV na nižšie uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer, strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Siemens NX/ teamcenter alebo iný 3D CAD sw - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, zodpovednosť
- kreativita
- schopnosť pracovať v teame
- schopnosť pracovať pod stresom

Výrobca a predajca techniky pre odpadové hospodárstvo a komponentov pre poľnohospodársku techniku.
www.poettinger.co.at/et/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3549651  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac