800 - 1 600 EUR

Asistent predaja v predajni luxusných kuchynských potrieb

Potten Pannen – Staněk s.r.o.

Miesto práce
CENTRAL, Metodova, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chces, aby sa náš zákazník cítil ako pravý šéfkuchár? Tak sa pridaj k nám do tímu v OC Centrál a spolu mu pomôžeme vytvoriť jeho domácnosť snov. Čo od teba očakávame ?
- aktívna obsluha zákazníkov a pomoc pri výbere našich produktov
- budovanie vzťahov so zákazníkmi
- dekorovanie predajne a visual merchandising
- občas si spolu upečieme či uvaríme
- pracujeme na báze krátkeho a dlhého týždňa

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800 € brutto

Okrem stravných lístkov v hodnote 4 € máš možnosť využívať Multisport kartu, preplatíme ti električenku a samozrejmosťou sú aj zamestnanecké zľavy. Aby bol z teba profesionál, budeme ťa pravidelne školiť. Na utuženie tímu robíme pravidelne teambuildingy, spoločné grilovačky a vianočný večierok. V predajni organizujeme aj rôzne eventy, na ktorých môžeš stretnúť veľa známych, inšpiratívnych a zaujímavých ľudí a naučiť sa nové trendy veci.

V prípade, že ta naša ponuka zaujala, zašli nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Z časovej vyťaženosti budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v odbore predaja a zákazníckeho servisu
- príjemné a ochotné vystupovanie
- aktívny prístup k zadanej práci
- kladný vzťah k vareniu a/alebo pečeniu

Potten & Pannen – Staněk je od roku 1992 lídrom trhu s prémiovými kuchynskými a domácimi potrebami renomovaných svetových značiek, ako je napr. Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch, ale taktiež napríklad so značkou výberových čajov Kusmi Tea.
Máme nielen vlastné značkové kamenné obchody, zároveň sa pohybujeme vo svete internetových obchodov. Našou víziou je zasvätiť širokú verejnosť do sveta kulinárskeho umenia a priniesť špičkovú kvalitu do každej kuchyne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Potten Pannen – Staněk, s.r.o.
Luhačovická 6/a
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dávid Bernát
E-mail: poslať životopis
ID: 3782325   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 € brutto