800 - 1 600 EUR

Asistent predaja - mzda od 800 € brutto

Potten Pannen – Staněk s.r.o.

Miesto práce
CENTRAL, Metodova, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvojou hlavnou úlohou bude správne prezentovať a predať produkty, ktoré máme v ponuke. Ale keďže všetky naše značky sú veľmi kvalitné a jedny z najlepších na trhu, bude to naozaj veľmi jednoduché.
- Práca s pokladňou je samozrejmosť. Ak s ňou ale nemáš skúsenosti, žiadny problém, rýchlo ťa to naučíme.
- Predajňa musí reprezentovať značku, preto bude tvojou úlohou aj starostlivosť o čistotu. Svoju kreativitu môžeš zapojiť pri jej dekorovaní.
- Niekedy v predajni niečo sladké upečieme alebo niečo dobré navaríme. Ak máš k tomu pozitívny vzťah, je to len tvoja výhoda.
- Náš pracovný režim je krátky a dlhý týždeň. Krátky týždeň máme, samozrejme, aj my najradšej, ale keďže sme skvelý kolektív, radi trávime čas aj v práci.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800 € brutto

Okrem stravných lístkov v hodnote 4 € máš možnosť využívať Multisport kartu, preplatíme ti električenku a samozrejmosťou sú aj zamestnanecké zľavy. Aby bol z teba profesionál, budeme ťa pravidelne školiť. Na utuženie tímu robíme pravidelne teambuildingy, spoločné grilovačky a vianočný večierok. V predajni organizujeme aj rôzne eventy, na ktorých môžeš stretnúť veľa známych, inšpiratívnych a zaujímavých ľudí a naučiť sa nové trendy veci.

VARENIE je naša vášeň, DIZAJN je naša slabosť a UMENIE je naše hobby. Ak si na tom rovnako, tak do našej značkovej predajne v NC CENTRAL hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa nebojí výzvy a má rád/a krásne, kvalitné a funkčné veci. Aby si zapadol/la do nášho mladého a akčného kolektívu, je pre nás dôležité, aby si bol/a priateľský/á a zároveň profesionálny/a. Ostatné ťa už radi naučíme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v odbore predaja a zákazníckeho servisu
- príjemné a ochotné vystupovanie
- aktívny prístup k zadanej práci
- kladný vzťah k vareniu a/alebo pečeniu

Potten & Pannen – Staněk je od roku 1992 lídrom trhu s prémiovými kuchynskými a domácimi potrebami renomovaných svetových značiek, ako je napr. Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch, ale taktiež napríklad so značkou výberových čajov Kusmi Tea.
Máme nielen vlastné značkové kamenné obchody, zároveň sa pohybujeme vo svete internetových obchodov. Našou víziou je zasvätiť širokú verejnosť do sveta kulinárskeho umenia a priniesť špičkovú kvalitu do každej kuchyne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Potten Pannen – Staněk, s.r.o.
Luhačovická 6/a
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dávid Bernát
E-mail: poslať životopis
ID: 3760598   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 € brutto