Predavač v butiku Hunter v OC CENTRAL

Potten Pannen – Staněk s.r.o.

Miesto práce
Metodova 6, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj a prezentácia produktov z portfólia spoločnosti
- Práca pri pokladni
- Starostlivosť o vzhľad predajne a jej merchandising
- práca na zmeny: 10 - 21 hod., krátky a dlhý týždeň

Ponúkame:
- zázemie stabilnej a zavedenej spoločnosti
- detailné zaškolenie a zvyšovanie kvalifikácie
- prácu, ktorá vás bude baviť
Ďalšie benefity:
- bonusy/prémie
- zľava na firemné výrobky/služby
- občerstvenie na pracovisku
- príspevok na cestovné náklady

Máte radi psi a mačky, poznáte ich potreby a chceli by ste s nami pracovať na tom, aby sa výrobky HUNTER dostali čo najbližšie k nim a ich pánom?
Baví vás skutočná kvalita a dobré nápady a chcete ich presadzovať v konkurencii lacných masových produktov?
Dokážete sa nadchnúť a radi sa tešíte z dobre vykonanej práce?
Potom hľadáme práve Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uvítame prax v maloobchode, príjemné vystupovanie, dôslednosť,
komunikatívnu znalosť svetového jazyka. Požadujeme bezúhonnosť

Spoločnosť Potten & Pannen - Staněk s.r.o. je na trhu od roku 1992. Okrem veľkoobchodnej činnosti má na Slovensku dve prevádzky v Bratislave v NC Central.

Predajňa Potten & Pannen – Staněk s prémiovými kuchynskými a domácimi potrebami renomovaných svetových značiek. Našou víziou je zasvätiť širokú verejnosť do sveta kulinárskeho umenia a priniesť špičkovú kvalitu do každej kuchyne.

Predajňa Hunter s potrebami pre domácich miláčikov. Naše nadšenie pre výnimočnú kvalitu materiálov, vášeň pre remeselnú dokonalosť a znalosť produktov sú hlavným cieľom, s ktorým priamo súvisí spokojnosť našich štvornohých zákazníkov i ich dvojnohých priateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Potten Pannen – Staněk, s.r.o.
Luhačovická 6/a
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dávid Bernát
E-mail: poslať životopis
ID: 3401321  Dátum zverejnenia: 20.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac