Pokladník-predavač

Potraviny s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
4,-- €/h. plus možné odmeny na základe hodpodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov, kontrola a dopĺňanie cenoviek, evidencia platieb elektronickou registračnou pokladňou, preberanietovaru a jeho dokladanie, kontrola lehôt spotreby, udržiavanie čistoty a poriadku v predajni, asistencia zákazníkom pri ich nákupoch

stravné lístky v hodnote 3,70 €, možnosť odmien na základe hospodárskych výsledkov, preplatenie nadčasov. Pracovná doba od 8,00 h. a len od pondelka do piatka vrátane. Soboty a nedele voľné!

Informácie o výberovom konaní

Skrátený pracovný úväzok a práca od pondelka do piatku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Uprednostnení budú uchádzači s praxou.

Potraviny maloobchod

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3584959  Dátum zverejnenia: 23.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,-- €/h. plus možné odmeny na základe hodpodárskeho výsledku