Manažér/ka 3 prevádzok Malina potravín - práca na živnosť

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 450 EUR/mesiac+ variabilná zložka až do 300 € mesačne + PODMIENKA min. 2 roky praxe v potravinách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovedný za:
- kompletné riadenie určených prevádzok (3 prevádzky) v Bratislave
- plnenie stanovených plánov
- zabezpečenie čo najlepšej zákazníckej skúsenosti na zverených prevádzkach
- denné objednávanie tovaru
- kontrolovanie skladových zásob a výsledkov inventúr, optimalizácia skladových zásob
- vedenie pokladničnej evidencie, evidencia dochádzky, evidencia príjmu a výdaja tovaru
- dodržanie štandardov prezentácie sortimentu
- účasť na poradách vedenia spoločnosti
- riešenie sťažností a reklamácií
- zabezpečenie čistoty a poriadku v prevádzkach
- hmotná zodpovednosť a jej evidencia, inventarizácia a ochrana majetku
- aktívne sledovanie výsledkov predajní /marža, odpisy, inventúrne výsledky a iné/
- profesionálne vedenie, motivácia, delegovanie a kontrola pridelených zamestnancov
- kontrola zverených predajní v priebehu celého týždňa (dostupnosť, čistota, čerstvosť, záruky, marketing, iné)
- plánovanie mesačných dochádzok zamestnancom, plánovanie dovoleniek, eliminácia fluktuácie
- presun medzi prevádzkami - je nutné byť aktívny šofér a vlastniť motorové vozidlo (spoločnosť prepláca náklady s prevádzkou vozidla)

- 20% zľava na nákupy v celej sieti potravín MALINA + zvýhodnená cena nápojov z kávomatov v sieti Malina
- Multisport karta
- individuálny prístup manažmentu
- rodinná atmosféra v spoločnosti so slovenskými majiteľmi
- možnosť rýchleho osamostatnenia formou frančízovej spolupráce
- odmena 100,- Eur za nového kolegu

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, prosím o zaslanie Vášho životopisu. Ak máte chuť sa ďalej rozvíjať v oblasti obchodu a služieb, ponúkame Vám príležitosť.

V prípade, ak budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní do troch pracovných dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúci prevádzky, manažér prevádzky

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je prax v v potravinách min. 2 roky
- užívateľská znalosť MS Office
- schopnosť vedenia tímu
- silná orientácia na zákazníka a výsledky
- predajné a komunikačné zručnosti
- časová flexibilita
- aktívny šofér/ka
- vlastné motorové vozidlo - práca si vyžaduje cestovanie vrámci Bratislavy
- samostatnosť
- pracovitosť
- lojálnosť
- ambicióznosť

Sme sieť 21 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4472647  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac