Predavač/ka mzda až do 1050 € + nadčasy. Otvorili sme nové predajne Potravín Malina

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 850 EUR/mesiac850 EUR základná mzda + 200 osobné ohodnotenie + preplácané nadčasy + vernostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- časová flexibilita od 05:30-23:00 hod. (podľa prevádzky)
- práca na zmeny ranná/poobedná, resp. krátky /dlhý týždeň
- práca za víkendový príplatok
- zabezpečovanie dostupnosti tovaru
- práca na pokladni
- príjem a kontrola kvality tovaru
- čerstvosť ovocia a zeleniny
- cenové označenia
- udržiavanie čistoty a poriadku na svojej predajni
- aktívne ponúkať výhodné nákupy, ktoré urobia radosť zákazníkovi a Vám navýšia odmenu
- vybudovať si priateľské/susedské vzťahy so zákazníkmi
- vytvárať emócie, zážitky, budovať profesionalitu a kontakt so zákazníkom
- schopnosť aktívne počúvať a vyhovieť potrebám a očakávaniam zákazníka
- mať vždy čerstvý tovar (pečivo, zákusky, bagety a dobrú kávičku)
- dodržiavať predpísaný vizuál na prevádzke
- dodržiavať pracovné procedúry a postupy
- fyzická zdatnosť - práca s tovarom (príjem)

BONUSOVÝ a MOTIVAČNÝ SYSTÉM:
+ motivačné bonusy za plnenie mesačných plánov (aktívny predaj)
+ príspevok na cestovné pre zamestnancov, ktorí dochádzajú denne viac ako 30 km
+ finančný príspevok na stravu nad rámec zákona
+ 20% zľavová kartička na nákup v potravinách Malina (po skúšobnej dobe)
+ 25% zľavová kartička na nákup v potravinách Malina (po roku)
+ odmena za nového kolegu až 100 EUR
+ odmena za pracovné výročie
+ narodeninový darček - poukážka na nákup v MALINE
+ čerstvá kávička špeciálne pre Teba len za 0,10 €

KARIÉRNY SYSTÉM:
- preplácané individuálne zaškolenie
- vzdelávať sa a rozvíjať svoje vedomosti
- kariérny postup na pozíciu zástupca vedúceho predajne , vedúci predajne, školiteľ,
centrálne pozície
- prepracovaný systém nadstavbového školenia (aktívny predaj, zákaznícka skúsenosť...)
- rodinná atmosféra :)

SYSTÉM BUDOVANIA PRACOVNÝCH VZŤAHOV:
- príspevok na športové aktivity formou Multisport karty
- vianočný večierok, teambuildingové akcie
- možnosť výberu pracovného miesta v blízkosti bydliska
- stabilná práca v modernej, rozvíjajúcej sa mladej spoločnosti

Prosím Vás, aby ste nám najprv ZASLALI Váš životopis. Vybraným uchádzačom sa ozveme do 3 pracovných dní s pozvaním na osobný pohovor. Zvyšným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od 18 rokov, bezúhonnosť

Sme sieť 21 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4435942  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac