Manažér prevádzok Malina potravín - práca iba na živnosť

Potraviny MALINA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 280 EUR/mesiac+ finančný benefit 300 € vo forme variabilnej zložky vyplácanej na mesačnej báze + finančný príspevok na pohonné hmoty + parkovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovedný za:
  • kompletné riadenie určených prevádzok (3 prevádzky) v Bratislave
  • plnenie stanovených plánov a cieľov
  • zabezpečenie najlepšieho zákazníckeho servisu podľa štandardov spoločnosti
  • sledovanie cien, sledovanie trhu a vývoja konkurencie
  • kontrolovanie skladových zásob a výsledkov inventúr, optimalizácia skladových zásob
  • denné objednávanie tovaru
  • vedenie pokladničnej evidenciu, evidencia dochádzky, evidencia príjmu a výdaja tovaru
  • dodržanie štandardov vizuálu a prezentácie sortimentu
  • účasť na poradách vedenia spoločnosti
  • riešenie sťažností a reklamácií
  • zabezpečenie čistoty a poriadku v prevádzkach
  • hmotná zodpovednosť a jej evidencia, inventarizácia a ochrana majetku
  • aktívne sledovanie výsledky predajní / tržby, odpisy, inventúrne výsledky a iné/
  • profesionálne vedenie, motivácia, delegovanie, kontrola pridelených zamestnancov
  • dodržiavanie štandardov a predpisov spoločnosti
  • plnenie stanovených cieľov KPI vo všetkých predajniach
  • DENNÁ návšteva a kontrola zverených predajní
  • kontrolovanie čistoty na prevádzkach, čerstvosti vyloženého tovaru, dodržiavania exspirácií a pravidiel spoločnosti
  • plánovanie mesačných dochádzok zamestnancom, plánovanie dovoleniek, eliminácia fluktuácie
  • včasné plánovanie a realizácia všetkých potrebných opatrení súvisiacich s otváraním a rekonštrukciami predajní tak, aby bol dodržaný plán otvorenia
  • práca sa vyžaduje cestovanie - je nutné byť aktívny šofér a vlastniť motorové vozidlo

  • možnosť riadenia a starostlivosti o pridelené prevádzky - veľká skúsenosť
  • 20% zamestnanecká zľava na nákupy v celej sieti potravín MALINA
  • individuálny prístup manažmentu
  • rodinná atmosféra
  • slovenská spoločnosť
  • možnosť rýchleho osamostatnenia formou franchisingovej/nájomnej spolupráce
  • 100,-Eur netto za nového kolegu
  • Multisport karta
  • zvýhodnená cena nápojov z kávomatov na prevádzkach vo výške 0,10 €

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, prosím o zaslanie Vášho životopisu. Ak máte chuť sa ďalej rozvíjať v oblasti obchodu a služieb, ponúkame Vám príležitosť.

V prípade, ak budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní do troch pracovných dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúci prevádzky, manažér prevádzky

Počet rokov praxe

2

  • podmienkou je prax v obchode na vedúcej pozícii 2 roky
  • užívateľská znalosť MS Office
  • schopnosť vedenia tímu
  • silná orientácia na zákazníka a výsledky
  • predajné a komunikačné zručnosti
  • časová flexibilita
  • aktívny šofér/ka
  • vlastné motorové vozidlo - práca si vyžaduje cestovanie
  • samostatnosť
  • pracovitosť
  • lojálnosť
  • ambicióznosť

Sme sieť už 33 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriama Turčaníková
E-mail: poslať životopis
ID: 4363835  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/mesiac