Oblastný prevádzkový manažér siete potravín MALINA

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiac+ motivačný bonus na základe splnených kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov
* dohľad nad zabezpečením vysokej úrovne prevádzkovej dokonalosti
* bezproblémový chod zverených predajní vo vopred odsúhlasených prevádzkových hodinách
* školenia, kaučing a mentoring vedúcich predajní, tímu predajcov
* zabezpečovanie spokojnosti zákazníka, kvality obsluhy na predajni, poradenstvo zákazníkom
* koordinácia otvárania nových predajní
* kontrola základných pilierov prevádzkyschopnosti na zverejných predajniach (skladové zásoby, inventúry, závierky...)
* spolupráca pri marketingových aktivitách
* riešenie sťažností a reklamácií
* kontrola čistoty a poriadku na zverených predajniach

- 20% zľavová kartička na nákup v potravinách Malina
- narodeninová darček: poukážka na nákup v MALINE
- príspevok na športové aktivity formou Multisport karty
- vianočný večierok, teambuildingové akcie
- flexibilita ohľadom pracovného času
- osobný a prívetivý prístup zo strany vedenia,
- príjemné pracovné prostredie, rodinná atmosféra, mladý dynamický tím spolupracovníkov
- možnosť školení a odborného vzdelávania
- perspektíva kariérneho rastu
- stabilná práca v modernej, rozvíjajúcej sa spoločnosti

Prosíme uchádzačov, aby na naše kontaktné údaje zasielali životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem, ale vzhľadom na veľké množstvo životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

bezúhonnosť
reprezentatívnosť
komunikatívnosť
tvorivosť
vyjednávacie schopnosti
analyticke a strategické myslenie
skúsenosti s projektovou prácou
skúsenosti v retaily

Sme sieť 20 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4095232  Dátum zverejnenia: 3.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac