Hľadáme práve Teba - šampióna v aktívnom predaji! Pracuj v blízkosti domova!

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
696 - 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Chceš sa uplatniť v maloobchode?
- Máš záujem zarobiť si viac za aktívny predaj vybraných produktov?
- Rád stretávaš na svojej predajni spokojných zákazníkov?
- Si komunikatívny?
- Hľadáš samostatnú prácu?
- Preferuješ prácu v obchode v príjemnom a útulnom prostredí s rodinnou atmosférou?
SI SPRÁVNE V MALINE!!!

Ponúkame možnosť rýchleho kariérneho a platového rastu. Kvalitné zaškolenie. Prácu v blízkosti domova.

Aká bude Tvoja náplň práce?
• aktívny predaj vybraných produktov
• obsluha zákazníkov
• práca s pokladňou
• kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
• objednávanie tovaru podľa inštrukcií vedúceho predajní
• preberanie a dokladanie tovaru
• dopekanie pečiva a príprava čerstvého tovaru
• tlač a kontrola cenoviek
• administratívna činnosť spojená s predajom
• udržiavanie čistoty a poriadku v predajni

- benefit po skúšobnej dobe: 20% zľavová kartička na nákup v potravinách Malina
- motivačný bonus na základe splnených kritérií
- narodeninová darček: poukážka na nákup v MALINE
- odmena za nového kolegu
- príspevok na cestovné pre zamestnancov, ktorí dochádzajú denne viac ako 30 km do Bratislavy
- zvýhodnená cena nápojov z kávomatov na prevádzkach vo výške 10 centov
- príspevok na športové aktivity formou Multisport karty
- Vianočný večierok, teambuildingové akcie
- možnosť výberu pracovného miesta v blízkosti bydliska
- flexibilita ohľadom pracovného času
- kompletné zaškolenie
- osobný a prívetivý prístup zo strany vedenia a manažérov predajní
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť školení a odborného vzdelávania
- perspektíva kariérneho rastu
- stabilná práca v modernej, rozvíjajúcej sa spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Bratislava - 24 predajní

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

maloobchod - výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

od 18 rokov, bezúhonnosť

Sme sieť 21 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3924945  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac