Kuchár/Kuchárka pre výrobu múčnych jedál

Potraviny KLAS - OMIDA, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacMzda vrátane všetkých zákonných príplatkov 1200€/ netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potraviny Klas, Košice - hľadajú do svojho projektu STAROMESTSKÁ KUCHYŇA pracovníkov pre nasledujúcu pozíciu:

- práca na nočné zmeny
- kuchárske práce pri príprave múčnych jedál
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov
- dodržiava hygienické, bezpečnostné a požiarne predpisy
- vykonáva ostatné práce podľa pokynov nadriadených

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca na plný úväzok
- pracovné ošatenie
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- pravidelný stabilný príjem, mzda vyplatená načas
- zaškolenie, ďalšie vzdelávanie – zabezpečenie získania osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve

- príspevok zamestnávateľa do III. piliera /DDS/
- finančná odmena pri životných udalostiach – pri príležitosti životného jubilea, uzavretia manželstva, pri narodení dieťaťa, pracovné jubileum
- finančná výpomoc pri úmrtí blízkej osoby
- poskytnutie neplateného voľna ak zamestnanec požiada z dôvodu dôležitých osobných prekážok v práci
- vianočné odmeny
- mikulášske balíčky
- firemné akcie – dvakrát ročne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- vyučený v odbore kuchár
- kreativita
- skúsenosť v príprave múčnych jedál je vítaná

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je maloobchod.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4505709  Dátum zverejnenia: 21.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac