Vedúci zmeny v sklade

Potraviny KLAS - OMIDA, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
762 - 1 050 EUR/mesiacMzda vrátane všetkých zákonných príplatkov garantovaná 1050 €/ brutto. Odmena mesačne do výšky 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manuálna práca v sklade
- kontrolovať a riadiť skladových zamestnancov
- riešiť operatívne problémy
- riadiť príjem alebo výdaj tovaru zo skladu vrátane jeho uskladnenia
- dodržiavanie plnenia stanovených cieľov a zabezpečenie plynulosti procesov v sklade
- zaškoľovanie nových zamestnancov
- zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov a BOZP a PO na pracovisku

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca na plný úväzok
- pracovné ošatenie
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- pravidelný stabilný príjem, mzda vyplatená načas
- zaškolenie, ďalšie vzdelávanie
– zabezpečenie získania osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve
- finančná odmena pri životných udalostiach – pri príležitosti životného jubilea, uzavretia manželstva, pri narodení dieťaťa, pracovné jubileum
- finančná výpomoc pri úmrtí blízkej osoby
- poskytnutie neplateného voľna ak zamestnanec požiada z dôvodu dôležitých osobných prekážok v práci
- vianočné odmeny
- mikulášske balíčky
- firemné akcie – dvakrát ročne

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš štrukturovaný životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- schopnosť prevziať zodpovednosť
- vzťah k manuálnej práci
- znalosť skladových procesov
- skúsenosť s vedením a motivovaním tímu

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je maloobchod.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4168470  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac