Administratívny pracovník

Potraviny KLAS - OMIDA, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
878 - 900 EUR/mesiacv závislosti od predchádzajúcich skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie komplexného servisu existujúcim odberateľom
- oslovovanie potencionálnych odberateľov s obchodnou ponukou
- telefonická a emailová komunikácia
- evidovať a riešiť požiadavky odberateľov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti

• práca v stabilnej spoločnosti
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
• pravidelný stabilný príjem, mzda vyplatená načas
• zaškolenie, ďalšie vzdelávanie – zabezpečenie získania
osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve
• príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec
• príspevok zamestnávateľa do III. piliera /DDS/
• finančná odmena pri životných udalostiach
• finančná výpomoc pri úmrtí blízkej osoby
• poskytnutie neplateného voľna ak zamestnanec požiada
z dôvodu dôležitých osobných prekážok v práci
• vianočné odmeny/koncoročné odmeny
• mikulášske balíčky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na podobnej pozícii výhodou
- ovládanie office programov na dobrej úrovni (primárne word a excel)
- vynikajúci time management (schopnosť priorizovať si úlohy)
- odolnosť voči stresu
- dobré komunikačné zručnosti
- príjemné a ústretové vystupovanie
- schopnosť pracovať v tíme
- zákaznícka orientácia
- znalosť spisovného jazyka slovom aj písmom
- vysoké pracovné nasadenie

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je maloobchod.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4129883  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 878 EUR/mesiac