Hľadáme promotéra/ku produktov na zaujímavú propagačnú akciu

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Hľadáme promotéra/ku produktov na zaujímavú propagačnú akciu:

  • Komunikácia a interakcia so zákazníkmi
  • Rozdávanie promo materiálov
  • Prezentácia produktu za účelom jeho predaja
  • Práca na 4 hodiny denne po dobu jedného mesiaca (možnosť rozšírenej spolupráce v budúcnosti)

Pracovná doba je od 12:00 do 17:00 hod. počas pracovného týždňa

Prosím o zaslanie Vášho životopisu s fotografiou, tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Promotér/hosteska

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Typ vzdelania nie je požadovaný
  • Zručnosť v samostatnej práci
  • Komunikatívnosť a priateľský prístup
  • Reprezentatívne a príjemné vystupovanie

Sme sieť 21 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: MALINA POTRAVINY
E-mail: poslať životopis
ID: 4775169  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.