Reagujte bez životopisu

Pomocný pekár v poctivej pekárničke

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
850 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus 30 € + finančný príspevok na stravu + príplatky za soboty, nedele a sviatky + preplácanie nadčasov + iné finančné bonusy - viď info nižšie !!! celková výška mesačnej mzdy závisí od skúseností kandidáta !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nového tímu hľadáme šikovného pekára, ktorí s nami zdieľa nadšenie pre toto krásne remeslo. Ak sa nebojíš experimentovať a púšťať sa do nových inšpiratívnych vecí, táto práca je presne pre Teba. Nepotrebuješ dlhoročnú prax, stačí Ti láska k pečeniu a náš skúsený pekár Ťa všetko ostatné rád naučí. Ponúkame prácu kreatívnej duši, ktorej láska k pečeniu nepozná hraníc :)

- ručná príprava a pečenie kvaskového chleba, bagiet, pečiva, croissantov, koláčov atď.
- kontrola priebežného a konečného výsledku pečenia
- maximalizácia využitia surovín a minimalizácia odpisov
- obsluha a údržba pekárenských strojov
- dodržiavanie hygienických štandardov a postupov
- možnosť sebarealizácie a využitia vlastnej kreativity :)

Záujemcom ponúkame prácu v úplne novom modernom priestore s najnovšou technológiou, rodinnú atmosféru a kolektív mladých, zanietených ľudí.
- individuálny prístup manažmentu
- priestor pre sebarealizáciu
- otvorenosť kreatívnym riešeniam
- zázemie, školenia, možnosť profesionálneho rastu
- možnosť získania nových pracovných skúseností
- stabilné zamestnanie
- motivujúce ohodnotenie
- 20% zľava na nákupy v predajni (po skúšobnej dobe)

Prosím Vás, aby ste nám najprv ZASLALI Váš životopis. Vybraným uchádzačom sa ozveme do 3 pracovných dní s pozvaním na osobný pohovor. Zvyšným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme sieť 21 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4083242  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac