Projekt manažér (aj junior) akustických stavebných projektov

Potichu s. r. o.

Miesto práce
Farebná 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 500 EUR/mesiacZačiatok spolupráce 1600 eur + postupné zvyšovanie podľa rastu + možné odmeny, bonusy, motivačná zložka mzdy. Ak ste senior - dohodneme individuálne, rovnako nemčina na úrovni C1, C2 ma vplyv na vyššiu mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša rýchlo rastúca rodinná firma, hľadá niekoho, kto nám pomôže pri koordinácií projektov z kategórie stavebníctvo, odhlučnenie, akustika a protihlukové opatrenia. Sme jednotkou na trhu na Slovensku v Čechách a hľadáme šikovného projekt manažéra, ktorého si postupne zaškolíme. Pozícia je vhodná aj pre čerstvého absolventa, naši senior projekt manažéri Vás postupne prevedú celým procesom a naučíme Vás všetky technické detaily akustiky a odhlučnenia, stačí ak máte technické myslenie.

Čo bude Vašou hlavnou úlohou?

Budete intenzívne komunikovať aj s klientom a upravovať projekt podľa ďalšieho vývoja a požiadaviek klienta. Občas vycestujete za klientom, na obhliadku, konzultáciu alebo na kontrolu realizácie projektu.
Po čase komplexne prevezmete zodpovednosť za celý projekt, od úvodnej ponuky až po kontrolu realizácie našimi majstrami.

Ak ste junior, zodpovedne prevedieme všetkými procesmi a očakávame, že u nás budete osobnostne aj technicky rásť. S pribúdajúcimi skúsenosťami bude stúpať aj Vaše finančné ohodnotenie, či už základná mzda alebo motivačná zložka.

V pracovnom procese nebudete mať za úlohu detailné projektovanie diela, ale očakávame, že občas niečo skontrolujete, upravíte (autocad, alebo iný projekčný program..). Ovládanie Sketchupu je výhodou, ak nie tak Vás to rýchlo naučíme.

Často sa budete stretávať aj s našimi partnermi - projektantami, architektami, stavebnými firmami a budete s nimi koordinovať naše projekty.

Očakávame, že budete mať výborné vystupovanie a komunikáciu, budete mať prehľad v bežných technických stavebných procesoch a budete veľmi príjemný v medziľudských vzťahoch, keďže budete reprezentovať celú našu firmu.

Samozrejmosťou je samostatnosť a hlavne zodpovednosť za svoje úlohy. Veľkou výhodou je plynulý nemecký jazyk (nie podmienkou) a angličtina min. B1.

Individuálny pracovný čas, extra dovolenka, po čase automobil aj na súkromné účely, notebook, mobil s paušálom.

Jedno výberové kolo, nechceme životopis s rozpisom vašich základných a stredných škôl, uveďte v ňom, čo naozaj pokladáte dôležité pre našu spoluprácu. Určite doň pridajte aj svoju fotografiu. Motivačný list alebo krátky popis do emailu, prečo sa k nám hodíte, je viac ako vítaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

projekčný program (autcad....) - Základy
3D jednoduchšie vizualizácie (sketchup a iné...) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak sa po zaučení budeme na vás môcť spoľahnúť na 100 percent, určite vás chceme do firmy :)

Naša spoločnosť pôsobí na Slovensku a v Českej republike, od 2023 aj v Rakúsku. Naším klientom pomáhame riešiť problémy s hlukom, či už majú hlučných susedov, sami sú hluční, alebo riešia akustiku miestnosti.

Sme rodinná rastúca spoločnosť (od 2011), o to viac progresívna, či už v materiálovej ponuke alebo vystupovaní voči verejnosti (web, FB, online komunikácia...). Máme veľmi dobrý interný kolektív kolegov, budeme si strážiť, aby ste k nám zapadli a cítili ste sa u nás dobre.

www.potichu.sk
www.potichu.cz
www.ruhig.at

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4557007  Dátum zverejnenia: 23.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac