Asistent výživy / diétna sestra

POTES s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
920 EUR/mesiac920 € v hrubom, 710 € v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na zmeny, krátky/dlhý týždeň od 6.00 do 18.00.
- Kontrola a organizovanie prípravy stravy v súlade s poznatkami zdravej a liečebnej výživy, predpismi stravy pre jednotlivé diéty a pre celé zdravotnícke zariadenie.
- Odborne posudzovanie sortimentu potravín, zodpovednosť za dodržiavanie správnej technológie pri príprave diét.
- Zodpovednosť za včasnú degustáciu všetkých pripravených liečebných diét a vyhotovenie zápisnice.
- Zodpovednosť za dodržiavanie platných noriem pri výrobe a distribúcii pacientskej stravy.
- Dohľad nad hygienou pri expedícii pokrmov zo stravovacej prevádzky.
- Kontrola dodržiavania časového harmonogramu výdaja pacientskej stravy.
- Kontrola záručnej lehoty a kvality potravín vydávaných zo skladu.
- Kontrola váhy porcií mäsa a vyhotovenie zápisu do kuchynskej knihy.
- Spolupráca pri zostavovaní jedálnych lístkov.
- Podľa príkazov nadriadeného vykonáva ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením.

- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- kvalitné zaškolenie
- preplácanie nadčasov
- príplatky v zmysle Zákonníka práce (nočné a víkendy)
- poskytovanie pracovného oblečenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Úplné stredné vzdelanie v odbore asistent výživy. Vysokoškolské štúdium bakalárskeho študijného programu „Výživa ľudí“

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poskytovanie uceleného komplexu facility služieb.
Čistiace a upratovacie služby.
Prenájom čistiacej techniky.
Hygienický servis.
Predaj spotrebného materiálu.
Súkromná bezpečnostná služba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3760083  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 920 EUR/mesiac920 € v hrubom, 710 € v čistom