Operátor výroby v Žiline

Potenza Assets s.r.o.

Žilina - smer Rajec, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
4,0 - 4,7 EUR/hod NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov a zariadení
- manuálne nakladanie a vykladanie dielcov
- čiastočná demontáž automobilov
- manipulácia a balenie materiálu
- práca vhodná pre mužov a ženy

- práca v DVOJZMENNEJ PREVÁDZKE
- nástup možný IHNEĎ
- starostlivosť o zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti
- 4,0 - 4,7 EUR/hod NETTO
-Ubytovanie : ZDARMA ZABEZPEČENÉ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárska výroba

- zodpovednosť
- ochota pracovať nadčas
- manuálna zručnosť
- pracovitosť

Špecializujeme sa na všetky prenájom výroby vo všetkých priemyselných odvetviach (výroba, spracovanie, logistika a pod.), nielen v rámci Slovenskej republiky, ale aj v zahraničí. Náš tím je tvorený odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti poskytovania služieb, preto sme presvedčení, že dokážeme splniť potreby podľa očakávania.

Nerudova 209/10
118 00 Praha 1
ID: 3065573   Dátum zverejnenia: 18.5.2017