Prípravár/Brúsič v stolárskej dielni

POSVANCZ s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 100 EUR/mesiac900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

“Komu sa nelení, tomu sa zelení.” Stotožňuješ sa s nepísaným pravidlom našej firmy? Ak je to tiež tvoja životná filozofia, máme pre teba jedinečnú ponuku.

Hľadáme pomocníka do našej zabehnutej a rýchlo sa rozrastajúcej stolárskej dielne. Zákaziek máme naozaj požehnane, preto si to od teba bude vyžadovať systematický a zodpovedný prístup k robote. Hlavnou náplňou tvojej práce bude pripraviť naše drevené polotovary k povrchovej úprave. Nevyhneš sa brúseniu na dennej báze, sem tam niečo zatmelíš a ak bude treba pomôžeš nám aj so skladaním nábytku. Navyše máš cit pre detail a nestáva sa ti, že po tebe musia kolegovia hodiny opravovať robotu.

Je nám jedno, či si domáci “kutil” alebo vyučený stolár. Pre nás je najpodstatnejšie, že sa nebojíš akejkoľvek roboty a trpezlivosť je ozaj tvoja silná stránka. Za dobre odvedenú robotu ti nielen poďakujeme ale aj dobre zaplatíme. Ak si sa našiel v našom popise, ozvi sa nám, čím skôr. Si u nás vítaný.

Koho hľadáme
- kolegu a zároveň kamaráta
- pomocníka, ktorý si ľavou zadnou poradí s nakopenou robotou
- človeka, ktorý sa vie postaviť stresu zoči-voči a len tak sa nerozplače

- rodinná atmosféra
- milí kolegovia
- kávičku z nášho kávovaru koľko vládzeš vypiť
- ak si rodič vieme pochopiť aj to ak musíš nepredvídané k detskému lekárovi

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Naša stolárska dielňa prežila tri generácie a funguje dodnes. Náš tím vytvára interierové riešenia v spolupráci s dizajnérmi a architektmi. Neustále hľadáme výzvy a riešenia. Našou víziou je dopracovať sa na svetovú úroveň a namiesto kvantity dodávať kvalitu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3809048  Dátum zverejnenia: 12.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 100 EUR/mesiac900