Konštruktér, projektový manažér

POSVANCZ s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si technický typ a zároveň ťa baví práca v kancelárii? Nemáš problém technicky spracovať výkresy pre výrobu? Popritom si všímaš detaily, ktoré nikto nevidí a na nedostatky vieš upozorniť všetky zainteresované strany v projekte? Napíš nám, myslíme si, že si budeme mať, čo povedať.

Hľadáme zdatného koňstruktéra, ktorý bude pripravovať vstupy pre našu zabehnutú stolársku výrobu. Sme otvorený akejkoľvek rozumnej dohode o spolupráci.

S CAD systémom alebo iným grafickým programom si tykáš. Technické a priestorové myslenie je tvoja najsilnejšia devíza. Ak si sa našiel v našom popise, neváhaj nám poslať mail ešte dnes.

Ponúkame ti dlhodobú sploluprácu stolárskej firme, ktorá má veľké sny. Preto si veľmi vážime každého, kto má ambície a chce napredovať s nami. Radi ti dobre zaplatíme, ak pôjdeš na plný plyn a dáš do toho navyše aj svoje srdce.

- neformálne pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- šéfa, ktorý máva väčšinou dobrú náladu
- kávičku z nášho kávovaru koľko vládzeš vypiť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme
- zodpovedného konštruktéra so schopnosťou rozhodovania
- nadšeného pre náročné projekty
- kolegu a zároveň kamaráta
- človeka, ktorý sa vie postaviť stresu zoči-voči
- ak, máš zmysel pre humor, nie je to úplne od veci:-)

Pokročilé znalosti 2D/3D CAD softveru.
Skúsenosti v CabinetVision výhodou.

Naša stolárska dielňa prežila tri generácie a funguje dodnes. Náš tím vytvára interierové riešenia v spolupráci s dizajnérmi a architektmi. Neustále hľadáme výzvy a riešenia. Našou víziou je dopracovať sa na svetovú úroveň a namiesto kvantity dodávať kvalitu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3635913  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac