Skladník v internetovom obchode (práca na jednu zmenu 7:30 – 16:00), 900 – 1100 EUR/mesiac

Posuvné brány s. r. o.

Miesto práce
Ľudmily Podjavorinskej 16, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 900 eur + mesačné bonusy + prehodnotenie mzdy po zapracovaní v prípade obojstrannej spokojnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako spoločnosť Posuvné brány s.r.o. už 10 rokov prevádzkujeme internetový obchod www.BranyPosuvne.sk a naším poslaním je poradenstvo a predaj (nielen) komponentov a pohonov na výrobu brán. Sme firma s priateľským duchom a kolektívom do 10 ľudí, ktorá postupne každý rok rastie.

Na sklade máme krabice s pohonmi a prislúchajúcou elektronikou, kovové vozíky pre brány, pánty a kopec ďalších komponentov od výmyslu sveta, akými sú drobné plastové ukončenia trubiek a profilov po stovkách kusov, ale aj hliníkové, nerezové a oceľové profily v dĺžke 6 m. Všetko toto každý deň expedujeme poštou/kuriérom, prípadne cez osobný odber.

Skladník u nás typicky najmä chystá zásielky – dostane do rúk zoznam tovaru, ktorý treba vybrať z regálov a zabaliť do krabice. Ak sú v objednávke dlhé kusy, napr. oceľové profily, niekedy ich treba zrezať flexou a následne obaliť strečkou. Na takto pripravené zásielky sa nalepia štítky a tovar sa naloží buď doobeda poštárovi, alebo poobede kuriérovi.
Ďalšou hlavnou činnosťou je príjem tovaru a jeho uloženie na sklad. Tovar chodí spravidla raz za týždeň vo väčšom množstve, ktoré sa postupne spočíta, skontroluje a sprace do regálov. Niekedy tovar chodí počas týždňa aj postupne po menších množstvách.

Čo sa týka požiadaviek na Teba, nemusíš byť špeciálne vzdelaný či oplývať dlhoročnou praxou, dbáme však na svedomitosť a schopnosť baliť zásielky bez chýb. Dobrou vlastnosťou je samostatnosť (po čase, samozrejme) a schopnosť vedieť si zorganizovať prácu.

Pracujeme v NMnV na Podjavorinskej 1614/1 v areáli PEVIZ (od svetelnej na Moravské Lieskové medzi pumpou Benzinol a plynármi). Pracuje sa v čase 7:30 – 16:00 s polhodinovou pauzou na obed. V lete sa len výnimočne pracuje dlhšie, nadčasy sú ale, samozrejme, platené. V zime je to voľnejšie, pretože je menej práce.

Nástupná mzda začína na 900 eur, no ak si šikovný, vieš sa dostať po zvýšení, s mesačnými prémiami a vianočným bonusom na priemernú mesačnú mzdu 1100 eur. Ak si veľmi šikovný, sme otvorení ďalšiemu posunu.

• Práca v priateľskom, menšom kolektíve
• Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Možnosť školení
• Možnosť kariérneho postupu v rámci spoločnosti
• Teambuildingové a firemné akcie
• Základná zložka mzdy neobsahuje výkonnostný bonus
• Vianočné odmeny

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám životopis.

Ďakujeme všetkým záujemcom, v súvislosti s pozvaním na pohovor budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ochota a chuť pracovať
• Zodpovednosť
• Schopnosť zorganizovať si prácu
• Samostatnosť
• Skúsenosti s prácou v sklade výhodou
• VZV výhodou

Posuvné brány s.r.o. je dynamická spoločnosť zameraná na internetový predaj komponentov pre brány, hlavne pre ľudí, ktorí si chcú samonosné a koľajové brány postaviť svojpomocne alebo brány vyrábajú pre ďalších ľudí. Zákazníkom sa dodávajú komponenty potrebné na stavbu brány spoločne aj s návodmi, aby si mohli s minimálnymi znalosťami bránu zostaviť a inštalovať svojpomocne. Spoločnosť taktiež poskytuje technickú podporu v prípade nečakaných problémov. Pre zoznámenie sa so sortimentom spoločnosti, kliknite na www.BranyPosuvne.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4299775  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac