Špecialista kontaktného centra

Miesto práce
Bratislava
Platové podmienky
Od 830 EUR/mesiac
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Túto pozíciu Ti predstaví naša kolegyňa z Call Centra, Mariana.

Špecialista zákazníckeho servisu

Ahojte, volám sa Mariana a pracujem ako špecialista kontaktného centra. Denne komunikujem telefonicky s existujúcimi klientmi a potencionálnymi klientami Poštovej banky. Cieľom rozhovoru je nájsť pre klienta tie najlepšie možnosti, ktoré mu vieme ponúknuť.

Informácií, ktoré mám v hlave je pomerne veľa, ale dostala som dostatok času na adaptáciu a vždy sa môžem obrátiť na môjho tímlídra. Hneď v úvode ma čakalo školenie zamerané na informácie o produktoch a prácu so systémami (s počítačom a rôznymi aplikáciami robím denne) ale tiež ma naučili ako s klientom správne komunikovať.

Pracujem v Karlovke, kde máme príjemné priestory.
Klientom sme k dispozícii 7 dní v týždni medzi 8:00 a 19:00h. S kolegami si plánujeme tzv. smeny – čiže pracujem pevažne od 8:00 - 16:00, ale občas mám smenu aj od 8:45 - 17:00 alebo od 10:45 - 19:00, kedy si doobeda môžem zariadiť súkromné veci alebo sa poriadne vyspať.

Ja Ti to teda ešte pre istotu zhrniem. Mojou pracovnou náplňou je:
•aktívne oslovovanie klientov,
•primárne telefonická (samozrejme aj mailová) komunikácia s klientami banky
•ponuka bankových produktov (viem si veľmi pekne privyrobiť variabilnou zložkou mzdy),
•starostlivosť o klientov, snaha ponúknuť mu to najvhodnejšie riešenie.

Ak Ťa moja práca zaujala, čítaj ďalej!

Koho hľadáme?

Kamaráta a kolegu, ktorý zapadne do nášho tímu. Alebo inak povedané:

• výrečného človeka, „priateľa (nielen) na telefóne“,
• pracanta, ktorý zvládne robiť občas aj viac vecí naraz (telefonovať a chatovať),
• kolegu, ktorý (rovnako ako my) má záujem o bankovníctvo a nebojí sa učiť sa nové veci,
• niekoho, kto je za každú zábavu, háji farby našich dresov.

Ideálne toto všetko v jednom balení :)

Čo ponúkame?

Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užijete more zamestnaneckých výhod. Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžete vyskladať podľa seba.

Chcete vedieť viac? Stačí jeden klik:

Ďalšie informácie o práci

Sídlime v krásnom prostredí pri Dunaji v River Parku na Dvořákovom nábreží.
Na termíne nástupu sa určite dohodneme – aj keď pre nás ideálne čím skôr tým lepšie
* Práca je plný úväzok s 3mesačnou skúšobnou dobou.
* Za všetky aktivity budeš odmeňovaný a vieš si svoju mzdu pekne ovplyvniť.
* Mzda sa skladá z 2 zložiek - fixná 830 eur + variabilná (priemerne okolo 300 €, zhora však neobmedzená). Najlepší zamestnanci zarábajú aj 1400 € mesačne!

Tešíme sa na teba!

Vaša prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis / motivačný list /odpoveď na otázku /ale plnohodnotnou náhradou môže byť aj link na Váš LinkedIn profil, ktorý obsahuje potrebné informácie.

Budeme radi, ak sa o Vás dozvieme čo najviac. Starostlivo si prečítame každý životopis/profil. Všetkým Vám - ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov, či sme pre Vás našli zaujímavú pozíciu u nás.

Tešíme sa na Vás a skoro Vás budeme kontaktovať.

Kontakt

Poštová banka
Ivana Hubertová
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ