HR partner pre centrálu

Miesto práce
Bratislava
Platové podmienky
1 300 - 1 500 EUR/mesiac
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.
Koho hľadáme?
Hľadáme akčnú posilu pre náš HR tím!

  • Vieš si získať ľudí a budovať si vzťahy?
  • Máš nos na správnych ľudí a skúsenosť s náborom a výberom zamestnancov?
  • Máš otvorené oči, myseľ a kopu nápadov, ktoré zvykneš hneď aj zrealizovať?
  • Nenecháš sa odradiť prekážkami a Tvojím heslom je "všetko sa dá, keď sa chce"?
  • Hľadáš vždy riešenia a pri prvom neúspechu nevešiaš hlavu?

Ak si odpovedáš na všetky tieto otázky ÁNO, čítaj ďalej :)

Čo bude náplňou Tvojej práce?
  • budeš mať na starosti nábor a výber zamestnancov na pridelené divízie na centrále,
  • budeš HR partnerom pre divíznych riaditeľov a riaditeľov odborov,
  • budeš spolupracovať na HR projektoch (napr. psychodiagnostika, culture fit, adaptačný proces, riadenie výkonu, medziodborová spätná väzba a i.)

Čo pre túto prácu potrebuješ?
SKÚSENOSTI
  • Hľadáme skúseného HR partnera, ktorý sa tejto profesii venuje cca 2 roky. Výhodou je, ak máš predchádzajúce skúsenosti s partneringom v bankovom sektore, prípadne sa o finančníctvo alebo bankovníctvo zaujímaš a máš prehľad.

OSOBNOSŤ
  • Hľadáme akčného, samostatného človeka so zdravým sedliackym rozumom, ktorý vie viesť a posúvať k úspešnému koncu projekty, má dobrý time management, rád zjednodušuje, zefektívňuje a robí veci zmysluplne. Zmysel pre humor je vítaný až potrebný :)

Čo Vám my ponúkame?
Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užiješ more zamestnaneckých výhod. V našej Cafeterii si ich môžeš vyskladať podľa seba.

Chceš vedieť viac? Pozri sa sem: https://www.postovabanka.sk/kariera/#benefity

Ďalšie informácie o práci
Sídlime v krásnom prostredí pri Dunaji v River Parku na Dvořákovom nábreží.

Na termíne nástupu sa určite dohodneme, najskôr od 1.4.2021, prípadne neskôr.

Základná mzda sa pohybuje od 1 300€ v závislosti od Tvojej seniority.

Pozícia je na zástup materskej/rodičovskej dovolenky s 3-mesačnou skúšobnou dobou.

Napíš nám vo svojej reakcii odpovede na 3 otázky:
1. Na čo si v živote zatiaľ najviac hrdý/á?
2. Akými 3 slovami by si sa opísal/a čo najvýstižnejšie?
3. Čo je Tvoja najväčšia zvláštnosť?

Tvoja prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis, no plnohodnotnou náhradou môže byť aj link na LinkedIn profil, ktorý obsahuje všetky potrebné informácie.

Budeme radi, ak sa o Tebe dozvieme čo najviac. Starostlivo si prečítame každý životopis/profil.

Všetkým Vám, ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ