Špecialista IT bezpečnosti - Cyber analytics

Miesto práce
Bratislava
Platové podmienky
2 200 EUR/mesiac
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.
Čomu sa budeš venovať na tejto pozícií?
Tím oddelenia IT bezpečnosti posiluje svoje rady a teší sa na nového člena na pozíciu IT špecialista bezpečnosti pre oblasti Cyber analytics a Data Loss Prevention.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou:

• Spolupráca na definovaní stratégie a dizajne procesov a riešení pre Security Information and Event Management (SIEM/Cyber analytics) a Data Loss Prevention služby
• Zodpovednosť za technickú prevádzku a životný cyklus nástrojov SIEM a DLP – vývoj, testovanie, nasadzovanie, konfigurácia, tvorba konektorov, prevádzka a riadenie zmien, automatizácia opakovaných procesov
• Prevádzka cyber analytics procesov – tvorba špecifických use-case monitorovacích scenárov, vyhodnocovanie efektívnosti zberu logov, triage eventov/incidentov, analýza podozrivých aktivít, spolupráca na incident response
• DLP procesy a životný cyklus DLP incidentov – mapovanie dátových tokov, dizajn a konfigurácia politík pre ochranu citlivých informácií, monitorovanie, vyhodnocovanie a riešenie DLP incidentov
• Zaujímavá práca na riešení incidentov v Security Operation Center tíme a v rámci forenzných vyšetrovaní
• Práca na zaujímavých bankových IT projektoch, zaistenie integrácie nových technológií so security riešeniami v zodpovednosti
• Definícia, nastavenie a sledovanie metrík efektivity ochranných opatrení cez SIEM dashboardy
• Zaujímavá práca s inými security technológiami a doménami kybernetickej bezpečnosti

Koho hľadáme?
Hľadáme práve teba ak máš:
• Vysokoškolské vzdelanie a minimálne 5 rokov praxe v oblasti kybernetickej bezpečnosti
• Aktívnu prax s bezpečnostnými produktami SIEM, DLP
• Základné vedomosti a skúsenosti s klasifikovaním informácií (tagging)
• Skúsenosti so skriptovaním Bash, Python, PowerShell...
• Základné skúsenosti s SQL (MS) a tvorbou regulárnych výrazov
• Skúsenosti so správou Linux systémov
• Znalosti zo sieťovej infraštruktúry
• Angličtinu na komunikatívnej úrovni B1
• Ochotu vzdelávať sa a prehlbovať svoje odborné znalosti

Čo Ti ponúkneme my ?
Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užiješ more zamestnaneckých výhod.

Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžeš vyskladať podľa seba.

Chceš vedieť viac? Stačí jeden klik : https://www.postovabanka.sk/kariera/#benefity

Ďalšie informácie o práci
Sídlime v krásnom prostredí pri Dunaji v River Parku na Dvořákovom nábreží.
Na termíne nástupu sa určite dohodneme – aj keď pre nás ideálne čím skôr tým lepšie.
Platové podmienky: od 2200 euro mesačne ( finálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta)
Práca je plný úväzok s 3 mesačnou skúšobnou dobou.

Vaša prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis, ale plnohodnotnou náhradou môže byť aj link na Váš LinkedIn profil, ktorý obsahuje potrebné informácie.

Budeme radi, ak sa o Vás dozvieme čo najviac. Starostlivo si prečítame každý životopis/profil. Všetkým Vám - ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov, či sme pre Vás našli zaujímavú pozíciu u nás.

Tešíme sa na Vás a skoro Vás budeme kontaktovať.

Kontakt

Poštová banka
Ivana Hubertová
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ