Fraud analytik

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Čomu sa budete venovať na tejto pozícií?

Oddelenie bezpečnosti ponúka prácu a teší sa na nového člena na pozíciu Fraud analytik.
Čo bude vašou náplňou práce:

  • transakčný monitoring
  • detekcia a prevencia pred podvodmi
  • dátové analýzy
  • tvorba a návrh dátových modelov
  • tvorba reportov

Koho hľadáme?

Hľadáme práve Vás, ak máte skúsenosť s:

  • transakčným monitoringom a systémami pre transakčný monitoring
  • spracovaním platieb a platobným stykom
  • SQL, SAS EG
  • skúsenosti v oblasti úverových a kartových podvodov vítané
  • prax v oblasti fraudov v bankovom sektore
  • prax v oblasti posudzovania a riadenia rizík
  • prax na obdobnej pozícií min. 3 roky

Čo Vám my ponúkame?

Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užijete more zamestnaneckých výhod.
Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžete vyskladať podľa seba.
Chcete vedieť viac? Stačí jeden klik : https://www.postovabanka.sk/kariera/#benefity

Ďalšie informácie o práci

Sídlime v krásnom prostredí pri Dunaji v River Parku na Dvořákovom nábreží.
Platové podmienky: 1800 euro/mesiac - finálna mzda závisí od skúseností a znalosti kandidáta,
Práca je na plný úväzok s 3mesačnou skúšobnou dobou

Vaša prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis,ale plnohodnotnou náhradou môže byť aj link na Váš LinkedIn profil, ktorý obsahuje potrebné informácie.

Budeme radi, ak sa o Vás dozvieme čo najviac. Starostlivo si prečítame každý životopis/profil. Všetkým Vám - ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov, či sme pre Vás našli zaujímavú pozíciu u nás.

Tešíme sa na Vás a skoro Vás budeme kontaktovať.

Kontakt

Poštová banka
Ivana Hubertová
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 3577814  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.