Reagujte bez životopisu

Manažér odbytu a inzercie finančného magazínu

Positive s.r.o.

Miesto práce
Škultétyho 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý sa postará o odbyt a zabezpečenie inzercie magazínu Financial Report.

- Vyhľadávanie kontaktov a následné oslovovanie potenciálnych partnerov za účelom uzatvárania dohôd o odbere finančného magazínu.
- Cieľom je zabezpečiť, aby sa vytlačené kusy bezplatne a pravidelne dostávali do rúk čitateľom.
- Dôležité je vedieť odprezentovať ideu magazínu.
- Práca v tíme - spolupráca s redakciou a oddelením marketingu.
- V prípade záujmu je možné zvýšiť svoj zárobok predajom inzertných produktov magazínu a online portálu.

Plat na úrovni 3,50 €/hod. Navyše je možné získať províziu z predaja inzercie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.7.2020 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s vykonávaním činnosti v oblasti odbytu a predaja inzercie v médiách sú vítané.

Očakávame štruktúrovaný životopis a krátky motivačný list v slovenskom jazyku.

Skupina Positive

Od začiatku nášho pôsobenia sa orientujeme na zákazníkov pôsobiacich vo finančnom sektore.
Riešenia spoločnosti sú určené najmä pre poisťovne, banky a finančných sprostredkovateľov.
Snaha obslúžiť potreby našich partnerov komplexne vyústila do programu softvér a služby pre finančný trh.
V súčasnosti poskytujeme pod značkou positive služby prostredníctvom holdingovej štruktúry pôsobiacej na Slovensku.
www.positive.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Škultétyho 18
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Hronec
Tel.: +421903012102
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3929062  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,5 EUR/hod.