Reagujte bez životopisu

Positive Corporate Attorney

Positive s.r.o.

Miesto práce
Škultétyho 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiacMesačný plat tvorený: základnou zložkou minimálne od 800,- EUR (brutto) a variabilnou zložkou (bonusy, prémie, odmeny).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šikovný absolvent právnickej fakulty má jedinečnú príležitosť získať prax a vypracovať sa riešením úloh v oblastiach:

- Agenda uzatvárania zmlúv s partnermi (licenčné a servisné zmluvy)
- Agenda v oblasti obchodného práva
- General Data Protection Regulation (GDPR)
- Zabezpečenie súladu klientov (finančných agentov) s legislatívou

Náplň práce:​

1. Príprava a pripomienkovanie zmlúv podľa zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.1.
2. Príprava licenčných zmlúv podľa zákona č. 185/2015 Z. z. Autorský zákon
3. Správa pohľadávok (výzvy na zaplatenie, dohody o splátkach a uznanie záväzku, žaloby o zaplatenie)
4. Príprava oficiálnych stanovísk spoločnosti klientom
5. Poskytovanie poradenstva a vypracovávanie dokumentov podľa zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve
6. Publicistická činnosť v časopise Financial Report
7. Ochrana osobných údajov podľa GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov
- formulácia odporúčaní na prijatie alebo úpravu bezpečnostných opatrení
- uskutočňovanie školení pre zamestnancov klienta a iné oprávnené osoby
- vypracovanie bezpečnostnej dokumentácie – Záznamy o spracovateľských činnostiach, Posúdenie vplyvu na ochranu osobných údajov, konzultácie

S čím sa ešte stretneš?

- Dostaneš príležitosť vytvoriť si vzťahy s ľuďmi vo finančných inštitúciách na riadiacej úrovni.

- Získaš rozsiahle kompetencie v oblasti zapracovania európskeho nariadenia GDPR do praxe vo finančných inštitúciách.

- Súčasťou tvojej práce bude aj odborná publikačná činnosť.

- Mobilný telefón a PC/notebook.
- Kompletné hradenie odbornej literatúry na pracovné účely.
- Športový program Multisport.
- Flexibilný pracovný čas.
- Bezodný pohár kávy, ovocie, sladkosti a občerstvenie na pracovisku.
- Možnosť zamestnaneckého programu zdravotnej starostlivosti VIP Union www.vipunion.sk
- Teambuildingy a spoločné akcie, kompletne hradené spoločnosťou.
- Uvoľnené pracovné prostredie v mladom kolektíve v širšom centre Bratislavy.
- Podpora kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina Positive

Positive pôsobí na trhu softvérových riešení.
Od začiatku nášho pôsobenia sa orientujeme na zákazníkov pôsobiacich vo finančnom sektore.
Riešenia spoločnosti sú určené najmä pre poisťovne, banky a finančných sprostredkovateľov.
Snaha obslúžiť potreby našich partnerov komplexne vyústila do programu softvér a služby pre finančný trh.
V súčasnosti poskytujeme pod značkou positive služby prostredníctvom holdingovej štruktúry pôsobiacej na Slovensku.
www.positive.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3927732  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac