Reagujte bez životopisu

Zástupca šéfredaktora

Positive s.r.o.

Miesto práce
Škultétyho 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 500 EUR/mesiacMesačný plat tvorený: - základnou zložkou od 1000 do 1500 EUR (brutto) - podľa typu úväzku a levelu zručnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš riadiť nezávislý finančný magazín, Financial Report?

Dokážeš organizovať tím redaktorov a prispievať svojimi článkami do obsahu média?

Zaujímaš sa o dianie na finančných trhoch?

Ponúkame prácu cieľavedomému redaktorovi/redaktorke s možnosťou kariérneho rastu, pre nezávislý finančný magazín, Financial Report.

Opis pracovnej pozície:
- Dohľad nad prípravou edičného plánu dvojmesačníka.
- Prerozdeľovanie tém tímu redaktorov.
- Plánovanie, príprava a autorské spracovanie vlastných redakčných textov so zameraním na finančné spravodajstvo.
- Získavanie a navrhovanie zaujímavých ekonomických tém, práca so zahraničnými zdrojmi.
- Spracovanie tlačových správ, účasť na tlačových konferenciách.
- Budovanie siete odborníkov na dané ekonomické témy.
- Výber fotografií, v prípade potreby fotografovanie.
- Možnosť natáčania videorozhovorov.
- Práca so sociálnymi sieťami.

- Kompletné hradenie odbornej literatúry na pracovné účely
- Športový program Multisport
- Flexibilný pracovný čas
- Bezodný pohár kávy, ovocie, sladkosti a občerstvenie na pracovisku
- Možnosť zamestnaneckého programu zdravotnej starostlivosti VIP Union www.vipunion.sk
- Teambuildingy a spoločné akcie, kompletne hradené spoločnosťou
- Uvoľnené pracovné prostredie v mladom kolektíve v širšom centre Bratislavy
- Podpora kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Pošli e-mail so svojim životopisom na [email protected]

WEB ponuka: www.positive.sk/joby/zastupca-sefredaktora

WEB časopis: https://finreport.sk/

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Žurnalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina Positive

Positive pôsobí na trhu softvérových riešení.
Od začiatku nášho pôsobenia sa orientujeme na zákazníkov pôsobiacich vo finančnom sektore.
Riešenia spoločnosti sú určené najmä pre poisťovne, banky a finančných sprostredkovateľov.
Snaha obslúžiť potreby našich partnerov komplexne vyústila do programu softvér a služby pre finančný trh.
V súčasnosti poskytujeme pod značkou positive služby prostredníctvom holdingovej štruktúry pôsobiacej na Slovensku.
www.positive.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3839474  Dátum zverejnenia: 6.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac