Študentská brigáda: Web developer a Programátor mobilných aplikácií

Positive s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Základná zložka od 4,5,- EUR/hod. (brutto) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s navrhovaním, výrobou a implementáciou webových stránok či mobilných apiek a celé prázdniny pred sebou? Zájdi k nám na „slušne platenú letnú stáž“ a možno sa u nás zdržíš dlhšie než si myslíš.

Ponúkame možnosť práce pre:

- Web Developer
- Programátor mobilných aplikácií
- Kombinácia oboch (weby aj mobilné apky)

1. Opis pracovnej pozície Web Developer:
- Tvorba frontendu a backendu webstránok, webových aplikácií, e-shopov
- Vkladanie obsahu
- Tvorba užívateľského rozhrania
- Implementácia nástrojov pre správu obsahu
- Testovanie funkcionality
- Technická údržba

Pri tvorbe webu budeš využívať platformu WORDPRESS, prípadne náš vlastný framework, podľa výberu. Požiadavky Ti bude zadávať Tvoj nadriadený kolega.

2. Opis pracovnej pozície Programátor mobilných aplikácií:
- Tvorba frontendu a backendu mobilných aplikácií
- Analytické a programátorské práce pri vývoji mobilných aplikácií pre systémy Android a iOS

Mesačný plat tvorený:
- základnou zložkou od 4,5,- EUR/hod. (brutto)
- variabilnou zložkou (bonusy, prémie, odmeny)

Základné benefity:
- Projektové bonusy – finančné bonusy, percentuálne odvodené z tržieb prideleného projektu
- Osobné prémie – finančné prémie, vyplácané na základe výkonu až do výšky 20 % základnej zložky platu
- Vianočné odmeny
- Kompletné hradenie odbornej literatúry na pracovné účely do spoločnosti
- Športový program Multisport
- Flexibilný pracovný čas
- Bezodný pohár kávy, ovocie, sladkosti a občerstvenie zdarma
- Zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- Zamestnanecký program zdravotnej starostlivosti VIP Union www.vipunion.sk
- Teambuildingy a spoločné akcie, kompletne hradené spoločnosťou
- Uvoľnené pracovné prostredie v mladom kolektíve v širšom centre Bratislavy
- Podpora kariérneho rastu
- Vytvorili sme miesto na uskladnenie bicyklov, pretože podporujeme dochádzanie do práce na bicykli

Spoločnosť poskytuje aj ďalšie nadštandardné benefity:
- Pre seniorské pozície spoločnosť Positive s.r.o. poskytuje možnosť ubytovania v nadštandardne vybavenom 2-izbovom byte umiestnenom blízko pracoviska.
- 13. plat
- Home office podľa osobnej dohody
- Sick days
- Mobilný telefón s paušálom
- Notebook

Informácie o výberovom konaní

- Pošli e-mail so svojim životopisom na [email protected]
- Pridaj aj ukážky realizovaných projektov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
Swift - Pokročilý
C# - Pokročilý
AJAX - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť skriptovacích jazykov pre webové a mobilné aplikácie,
- skúsenosť s vývojom webových stránok a mobilných aplikácií,
- tímová práca, analytické myslenie a estetické cítenie.

Pracovná pozícia dáva príležitosť vypracovať sa na Seniorskú pozíciu

Ak sa osvedčíš získaš možnosť zamestnať sa u nás aj po škole na TPP alebo živnosť

Skupina Positive

Positive pôsobí na trhu softvérových riešení.
Od začiatku nášho pôsobenia sa orientujeme na zákazníkov pôsobiacich vo finančnom sektore.
Riešenia spoločnosti sú určené najmä pre poisťovne, banky a finančných sprostredkovateľov.
Snaha obslúžiť potreby našich partnerov komplexne vyústila do programu softvér a služby pre finančný trh.
V súčasnosti poskytujeme pod značkou positive služby prostredníctvom holdingovej štruktúry pôsobiacej na Slovensku.
www.positive.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3405496  Dátum zverejnenia: 30.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka od 4,5,- EUR/hod. (brutto) + odmeny