PHP Developer

Positive s.r.o.

Škultétyho 18, 831 03 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od úrovne znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Positive hľadá PHP Developera, ktorý sa bude podieľať predovšetkým na vývoji zákazkových softvérových riešení pre finančných sprostredkovateľov a poisťovne.

Hlavná náplň práce:

* Programovanie moderných maklérskych systémov
* Vývoj províznych systémov pre poisťovne, banky a finančných sprostredkovateľov
* Spracovanie zadaní popísaných formou funkčnej špecifikácie a ich následná implementácia
* Komunikácia s projektovým manažérom a návrhárom UI/UX

S čím sa u nás stretneš ?

* Programovanie jadra poistných kalkulačiek
* Implementácia nových poistných produktov podľa špecifikácie
* Údržba poistných kalkulačiek a maklérskych systémov
* Návrh a implementácia nových modulov pre poistné kalkulačky a maklérske systémy
* Implementácia webových služieb
* Návrh a implementácia webových aplikácií a stránok
* Návrh a vytváranie databáz
* Tímová spolupráca na projektoch
* Práca s verziovacím systémom SVN
* Konfigurácia modulov vo firemnom frameworku
* Programovanie vlastnej funkcionality s využitím PHP, JavaScript, AJAX
* Programovanie reportov a zostáv
* Práca s databázami MySQL
* Programovanie jadra maklérskeho a provízneho systému

Projekty Positive:

* www.icm2.sk - Maklérsky Informačný systém pre finančných sprostredkovateľov
* www.KalkulackaOnline.sk - Poistná kalkulačka na porovnanie poistného a uzatvorenie poistných zmlúv ONLINE
* AgentONLINE (Beta verzia) - Portál pre maklérov, obchodníkov a klientov

Zákaznícke projekty:

* www.vipunion.sk - Systém pre zákazníkov Union poisťovne
* online.groupama.sk - online poistenie
* www.nextfuture.sk - Svet financií jasne a pútavo

Positive Ti ponúka prácu v stabilnej spoločnosti so špecializáciou na finančný trh.
Naše riešenia používajú tisícky agentov a koncových používateľov. Tvoja práca bude viditeľná a ocenená širokou verejnosťou.
Nadobudneš skúsenosti z riešenia projektov pre veľké spoločnosti pôsobiace v sektore finančného sprostredkovania, poistenia a bankovníctve.

Zaujíma nás v akom prostredí pracuješ a ako sa s nami cítiš. Preto neustále rozširujeme zamestnanecké benefity:
* Flexibilný pracovný čas
* Dobré finančné ohodnotenie, 13-ty a 14-ty plat
* Profesný a platový rast, odmeňovacie benefity
* Príjemné moderné pracovné prostredie - žiadna office building
* Široké spektrum firemných spoločenských a športových aktivít - najbližšie nás čaká návšteva divadla ;-)
* Neformálny kolektív
* Ďalšie vzdelávanie: interné školenia, jazykové kurzy
* Občerstvenie na pracovisku
* a ďalšie benefity typické pre IT spoločnosti

Vlastný firemný časopis Positive NEWS.

Zabudli sme na nejaký benefit? Daj nám vedieť a uvidíme, čo pre teba môžeme urobiť!

Pošli nám prosím svoje CV, portfólio referencií a motivačný list na [email protected].

Všetky životopisy so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technologie, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
MySQL - Expert
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Schopnosť vyvíjať webové aplikácie v PHP na vysokej úrovni
* OOP, design patterns
* Skúsenosti s relačnými databázami MySQL
* Praktická znalosť štandardu XHTML, CSS, MySQL, Javascript, knižnice jQuery, MVC
* Skúsenosti s projektmi pre finančný sektor: poisťovne, banky a finančných sprostredkovateľov sú výhodou
* Práca v tíme

Skupina Positive

Positive pôsobí na trhu softvérových riešení.
Od začiatku nášho pôsobenia sa orientujeme na zákazníkov pôsobiacich vo finančnom sektore.
Riešenia spoločnosti sú určené najmä pre poisťovne, banky a finančných sprostredkovateľov.
Snaha obslúžiť potreby našich partnerov komplexne vyústila do programu softvér a služby pre finančný trh.
V súčasnosti poskytujeme pod značkou positive služby prostredníctvom holdingovej štruktúry pôsobiacej na Slovensku.
www.positive.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2595109  Dátum zverejnenia: 25.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislosti od úrovne znalostí uchádzača